Бізнес, Війна, Гроші, Новини, Партнерська новина, Спільнота

Кредит на житло в Дії: як це працює

25 Жовтня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Нещодавно Дія анонсувала державну іпотеку, яку можна отримати у застосунку. Розказуємо, які умови обіцяють та кому вони доступні.

Іпотека для внутрішньо переміщених осіб

Ви можете подати до Держмолодьжитла заяву на участь у програмі «‎Надання пільгових іпотечних кредитів внутрішньо переміщеним особам»‎. За інформацією на офіційному сайті Дії, розгляд заявки займає 1 добу.

Кредит на житло в Дії: як це працює - community, partners, news, groshi, vijna, businessКредит на житло в Дії: як це працює - community, partners, news, groshi, vijna, business

Як отримати послугу онлайн:

1. Зареєструйтеся в сервісі Дія: мобільному застосунку або веб-версії.

2. Заповніть заявку на участь у програмі. Вкажіть номер посвідки внутрішньо-переміщеної особи. Дочекайтеся завершення перевірки, яка відбудеться автоматично протягом декількох хвилин.

3. Ваша заявка буде розглянута протягом одного робочого дня. Ви отримаєте сповіщення про результат розгляду в кабінеті громадянина та на електронну пошту.

4. Якщо вам відмовили у внесенні до реєстру кандидатів, ви зможете внести зміни в заявку і подати її ще раз наступного разу.

Як отримати послугу офлайн:

Ви можете особисто звернутись до Держмолодьжитла та його регіональних управлінь.

Після опрацювання заяви ви отримаєте рішення Держмолодьжитла про внесення або відмову у внесенні вас до реєстру кандидатів на отримання пільгового іпотечного кредиту на придбання житла. Ви можете перевірити статус заяви у вашому кабінеті громадянина.

Іпотека для держслужбовців (військові, лікарі, вчителі)

Якщо ви входите до категорії військових, лікарів або вчителів, ви можете подати заявку на участь у програмі єОселя. Це державна пільгова іпотека від держави зі ставкою 3%. На першому етапі послуга доступна для військовослужбовців за контрактом, захисників України, силовиків та членів їхніх сімей, а також медиків, педагогів, науковців, які працюють у державному та комунальному секторах.

За програмою єОселя кредит на житло матиме такі умови:

  • пільгова відсоткова ставка;
  • максимальний термін кредитування — до 20 років;
  • мінімальний перший платіж — не менше ніж 20% від суми.

Щодо кредитів без відмов дізнайтеся більше тут https://finance.ua/ua/credits/without-refusal-a

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu