Гаджети, Новини, Технології, Топ

“Зумери” та міленіали все частіше обирають розкладні телефони

31 Травня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Зумери” та міленіали все частіше надають перевагу кнопковим та розкладним мобільним телефонам, щоб обмежити час перебування перед екранами смартфонів заради власного ментального благополуччя.

“Скрінейджери” (Screenagers) запустили в TikTok організовану кампанію #bringbackfliphones (поверніть “розкладачки”), яка вже зібрала 49-мільйонну аудиторію. Слідуючи цьому тренду, компанія HMD Global, виробник телефонів Nokia, представила на ринку телефон Nokia 2660 Flip у двох нових яскравих кольорах – Pop Pink (яскраво-рожевий) та Nokia 2660 Flip Lush Green (соковито-зелений).

Міленіали (народжені між 1981 та 1996 роками) та “зумери” (народжені між серединою 1990-х та серединою 2000-х років) – занурені в цифровий світ з народження або раннього дитинства. Вони виросли в епоху стрімкого розвитку технологій, інтернету та соціальних мереж і тепер хочуть відпочити від своїх смартфонів.

За даними HMD Global, доля ринку розкладних телефонів подвоїлася порівняно з минулим роком (2022 до 2021) і компанія очікує подальшого зростання в 2023 році. Ця тенденція, що зародилась в США, за прогнозами компанії лише в Північній Америці призведе до росту ринку кнопочних телефонів на 5% упродовж наступних п’яти років.

Ларс Зільбербауер, директор з маркетингу HMD Global: “Ми спостерігаємо сплеск інтересу до розкладних телефонів, і ми вважаємо, що цей інтерес виникає через потребу відпочити від постійного потоку вхідних цифрових даних, сповіщень, публікацій в соцмережах тощо. Люди хочуть більше простоти, більше часу проводити віч-на-віч, більше часу для роздумів та розмов без турбот. Я впевнений, що в кожного з нас є приклади, коли прекрасна мить життя була зіпсована сповіщенням з телефону. Саме тому ми повторно представляємо Nokia 2660 Flip, щоб повернути людям ці важливі прекрасні моменти життя”.

Оригінальний телефон Nokia 2660 Flip був випущений у 2007 році, а перший в історії телефон Nokia Flip – у 1998 році. Однак через 25 років після першого випуску розкладного телефону Nokia виявилось, що “споживачі прагнуть обмежити свій час перед екраном і відновити зв’язок один з одним, собою та своїм оточенням”, – йдеться у дослідженні споживацьких трендів на 2023 рік агенції Mintel3.

Нові розкладні телефони Nokia 2660 Flip Pop Pink та Nokia 2660 Flip Lush Green мають чудовий та міцний дизайн, який приносить задоволення, коли ви закриваєте пристрій, завершивши дзвінок. Він також має основну камеру для знімків у стилі lo-fi Y2K, акумулятор, що може працювати тижнями, функції SMS і голосових дзвінків, які чудово підходять для цифрової детоксикації та, звичайно, класичну гру “змійка”.

Обидва телефони Nokia 2660 Flip Pop Pink (яскраво-рожевий) та Lush Green (соковито-зелений) очікуються в продажу в Україні в червні. Рекомендована роздрібна ціна: 2699 гривень. Посилання з детальною інформацією про продукт – тут.

Довідково:

1Dumb phones are on the rise in the U.S. as Gen Z limits screen time (cnbc.com)

Dumb phones are on the rise in the U.S. as Gen Z limits screen time (cnbc.com)

Mintel Announces Global Consumer Trends for 2023

Про компанію HMD Global

HMD Global, штаб-квартира якої розташована в місті Еспоо, Фінляндія, є виробником смартфонів, телефонів і планшетів Nokia. HMD Global займається розробкою та продажем лінійок смартфонів і мобільних телефонів різних цінових категорій, створених для широкого кола споживачів. Прихильна до інновацій та якості, HMD Global є ексклюзивним власником прав на виробництво телефонів і планшетів під брендом Nokia. Більш детальну інформацію можна отримати на офіційному сайті: www.hmdglobal.com.

Nokia є зареєстрованим товарним знаком Nokia Corporation. Android, Google та інші знаки та логотипи є товарними знаками Google LLC. Специфікації, функції та інша інформація про пристрій можуть бути змінені без попереднього повідомлення. Пропозиція може відрізнятися на локальних ринках.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu