Кар'єра, Новини, Студенту

Хакатон від AIESEC у Києві: два дні прокачки свого потенціалу через вирішення кейсів від українських компаній

25 Жовтня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Відокремлений підрозділ ВМГО «АЙСЕК в Україні» у місті Києві організовує подію, завдяки якій молоді люди зможуть розкрити свій потенціал в бізнес-індустрії країни. Хакатон відбудеться 11 та 12 листопада у Києві.

Якщо тобі від 18 до 29, ти прагнеш прокачати свої навички чи випробувати себе у маркетингу, інвестиціях або плануванні, участь у YouthHack – це ідеальна можливість для тебе.

Хакатон від AIESEC у Києві: два дні прокачки свого потенціалу через вирішення кейсів від українських компаній - studentu, news, careerYouthHack – це спроба молоді адресувати виклики війни в різноманітних бізнес-сферах та хакнути свій потенціал для сприяння економічному розвитку України. Тут можна завести приємні знайомства, почути багато практичної інформації від провідних українських компаній, а також стати членом команди, яка працюватиме над вирішенням одного з кейсів:

  • “Глобальна геополітична криза – чи варто інвестувати в miltech” від Blackshield Capital. Учасники проаналізують геополітичну кризу, можливості та ризики інвестицій та розроблять рекомендації та стратегії інвестицій в miltech.
  • “Стратегії виходу на нові ринки” від Brainstack_. Команда розглядатиме потенційні ринки для українських компаній, оцінюватиме підходи до виходу на нові ринки та аналізуватиме пов’язані ризики.
  • “Логістика та менеджмент в кризових умовах” від Coca-Cola. У межах кейсу учасники подумають над креативними рішеннями щодо менеджменту різних сфер під час кризи.

Попередня реєстрація обов’язкова до 8 листопада, ціна вхідного квитка – 250 гривень. На подію можна прийти самостійно, з другом/подругою, або відразу зі своєю командою.

Деталі хакатону можна знайти на сайті.

Більше про AIESEC в Україні та його проєкти на сайті та у соцмережах (Instagram, Telegram і ТікТок).

AIESEC – міжнародна молодіжна організація, що розвиває лідерство в молоді шляхом міжкультурних обмінів, членства в організації та проведенням подій, які сприяють розвитку юних лідерів. AIESEC в Україні працює в сфері цілей сталого розвитку, інформуючи суспільство в цій тематиці та організовуючи ініціативи, які сприяють вирішенню таких проблем.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu