Бізнес, Маркетинг, Новини, Підприємництво, Спільнота

«Світло можливостей»: комунікаційна агенція Svitlo запустила безкоштовний проєкт по розробці SMM-стратегій для малого та середнього бізнесів 

01 Грудня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

«Світло можливостей»: комунікаційна агенція Svitlo запустила безкоштовний проєкт по розробці SMM-стратегій для малого та середнього бізнесів 

Безкоштовний проєкт по розробці SMM-стратегій для бізнесів: як податися на «Світло можливостей»?

«Світло можливостей»: комунікаційна агенція Svitlo запустила безкоштовний проєкт по розробці SMM-стратегій для малого та середнього бізнесів  - community, entrepreneurship, news, online-marketing, business«Світло можливостей»: комунікаційна агенція Svitlo запустила безкоштовний проєкт по розробці SMM-стратегій для малого та середнього бізнесів  - community, entrepreneurship, news, online-marketing, business

Два роки коронавірусної пандемії та широкомасштабне вторгнення росії в Україну вкрай негативно відбились на малому та середньому бізнесах нашої країни. Реагуючи на нові виклики та проблеми, вони не завжди в змозі виділити ресурс на розвиток комунікації.

З урахуванням цих факторів фахівці комунікаційної агенції Svitlo створили безкоштовний проєкт «Світло можливостей» по розробці SMM-стратегій для представників малого та середнього бізнесів. Реалізація проєкту стала можливою завдяки підтримці Програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України».

Головна мета проєкту «Світло можливостей» – вивільнити необхідний для бізнесів ресурс та допомогти в реалізації комунікаційних стратегій. Проєкт допоможе бізнесу в Україні розвинути власний бренд у соцмережах та вийти на нові результати: підвищення доходів, збільшення охоплень аудиторії та забезпечення нових робочих місць.

«Проєкт «Світло можливостей» дозволяє малим та середнім бізнесам на безкоштовній основі оновити власні комунікаційні стратегії в соціальних мережах разом з експертами, на рахунку яких десятки успішних реалізованих проєктів. За результатами участі в Проєкті бізнеси отримають готові комунікаційні стратегії для соціальних мереж. Також учасники пройдуть етап менторства, на якому експерти агенції навчать користуватись запропонованими стратегіями» , – зазначає засновниця комунікаційної агенції Svitlo Поліна Ковальова.

Кінцевий термін подачі заявок для участі в проєкті – 15 грудня 2023 року. Відбір учасників відбуватиметься щомісяця. Для кожного учасника передбачається індивідуальна робота з експертами Svitlo Agency протягом двох місяців.

Податися на участь у проєкті можуть бізнеси, які відповідають таким критеріям:

  •  Офіційно зареєстровані в Україні та мають офіційно працевлаштованих спеціалістів чи офіційно оформленні відносини з підрядниками.
  •  Бізнеси, які мають робочі бізнес-моделі, товари чи послуги, які вже реалізуються, достатню для реалізації кількість товарів чи спеціалістів для надання послуг.
  •  Бізнес є виробником та працює в B2C сегменті в Україні з орієнтацією на українського споживача.
  • Бізнеси, які готові виконувати всі формальні умови участі в Проєкті (надавати необхідні документи, які підтверджують діяльність бізнесу, заповнювати пропоновані анкети та формувати необхідні звіти).
  • Бізнеси, що готові до розвитку, розширення спектра пропонованих товарів чи послуг, а також збільшення кількості робочих місць.

Відбір бізнесів відбуватиметься у кілька етапів: заповнення анкети-заявки, інтерв’ю з фахівцями Svitlo Agency та фінальне запрошення на участь в проєкті. Подати заявку на участь у «Світло можливостей»  можна за посиланням.

Про проєкт, в межах якої реалізується проєкт «Світло можливостей»

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує стартапи й малі та середні підприємства (МСП) з метою підвищення їхньої конкурентоспроможності на внутрішньому ринку України та на міжнародних ринках, допомагає в розбудові спрощеного та прозорого бізнес-клімату, а також забезпечує українські компанії можливостями скористатись перевагами міжнародної торгівлі.

Посилання на анкету «Світло можливостей»: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeLAl3sCFr4VwclQj_fRjxSpqL5U1ITfJFIdwznt9pW9agzwA/viewform

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu