Бізнес, Компанії, Новини, Підприємництво, Спільнота

Як створити власний сайт-вітрину за лічені хвилини. Актуально для малого бізнесу

01 Грудня, 2023

Не забудьте поширити ❤️

Які вони – українці? Вони сміливі, талановиті та працелюбні. Вони, попри всі зовнішні фактори та обставини, розвивають бізнеси, створюють крафтові продукти та бренди. Шиють, в`яжуть та вишивають, випікають та готують смаколики, створюють унікальні іграшки, прикраси та безліч іншого. Вони вкладають душу та всі свої ресурси в те, щоб їхні клієнти були задоволені.

Саме для таких людей був створений продукт Clevercart.

Як створити власний сайт-вітрину за лічені хвилини. Актуально для малого бізнесу - community, entrepreneurship, news, kompaniyi, businessЯк створити власний сайт-вітрину за лічені хвилини. Актуально для малого бізнесу - community, entrepreneurship, news, kompaniyi, business

Що таке Clevercart?

Clevercart – це український стартап, який дозволяє підприємцям за лічені хвилини створити простий та стильний сайт для продажу товарів та приймати замовлення, оплати.

Основна мета стартапу – допомогти власникам бізнесу, надавши їм необхідну інфраструктуру (website-builder, CRM-систему) для процесингу замовлень.

Це дозволяє зменшити ресурси та спростити опрацювання запитів від покупців у соціальних мережах (наприклад, у Direct). Адже за допомогою Clevercart можна створити сайти-вітрини, на яких клієнти можуть ретельно ознайомитися з асортиментом, оформити замовлення, одразу оплативши його та вказавши дані для доставки.

Перші результати проєкту

За 4 місяці існування платформи понад 3000 власників бізнесів вже створили свої онлайн-крамнички та почали отримувати замовлення за допомогою Clevercart.

Українська незламність не перестає дивувати ні на мить. Особливим підтвердженням цього для мене стали наші клієнти. Коли я бачу велику кількість крафтових виробників, які створюють унікальні речі та розвивають свої бізнеси, я вкотре переконуюся, якою крутою та талановитою нацією ми є,” – коментує Роман Семиютченко, засновник CleverCart.

Покрокова інструкція зі створення сайту

Усе, що потрібно для створення, це:

  1. додати опис магазину та логотип;
  2. додати товари та їхні варіації (наприклад, якщо ви продаєте прикраси з бісеру, ви можете додати наявні кольори позицій);
  3. вказати зручні способи оплати та доставки замовлень;
  4. почати приймати замовлення легко та швидко!

І, головне, що це – абсолютно безкоштовно. Платними є лише додаткові опції для тих, хто потребує більш складного функціоналу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu