Від авторів, Війна, Життя, Жінки, Спільнота, Топ

Далеко від дому: як створити власний куточок затишку в новому місці

07 Лютого, 2024

Не забудьте поширити ❤️

З початком повномасштабної війни багатьом довелось покинути свої оселі, що було і залишається травмуючим досвідом. Сьогодні підприємиця та інфлюенсерка Анна Носок ділиться як їй вдалося наново відчути себе затишно після вимушеного переїзду в Америку.

Дайте собі час, аби побороти стан підвішеності 

Далеко від дому: як створити власний куточок затишку в новому місці - home-top, community, zhinky, zhyttya, vijna, vid-avtoriv

Далеко від дому: як створити власний куточок затишку в новому місці - home-top, community, zhinky, zhyttya, vijna, vid-avtorivДалеко від дому: як створити власний куточок затишку в новому місці - home-top, community, zhinky, zhyttya, vijna, vid-avtoriv

Із самого початку думка про те, що ми залишаємо наш будинок, була важкою для осмислення — це гніздечко, що сповнене приємними сімейними моментами, де панували любов та тепло. Авжеж стан був підвішений, проте я дала собі час оговтатись, прийти до тями та збагнути реальність, що тепер мені потрібно починати жити в новому місці.

Подбайте про фізичний та візуальний комфорт

Далеко від дому: як створити власний куточок затишку в новому місці - home-top, community, zhinky, zhyttya, vijna, vid-avtoriv

Мені дуже хотілось забрати всі дрібниці, тому навіть пакуючи речі, я намагалась зібрати свічки, аромати, декор, аби хоч щось передавало бувшу атмосферу. Прибувши в Америку, я одразу почала шукати схожий посуд та речі, щоб відтворити буття в Україні. Спершу мені кортіло продублювати свій будинок від скатертин до розстановки. Я створила свій острівець у ванній кімнаті та почала оформлювати куточок для годування малюка, щоб зберегти фізичний комфорт.

Додайте українські продукти

Далеко від дому: як створити власний куточок затишку в новому місці - home-top, community, zhinky, zhyttya, vijna, vid-avtoriv

На щастя багато українських виробників мають міжнародну доставку, тож ця можливість замовити дрібниці з України теж гріє душу. Наприклад, свічки GUNIA Project мають надзвичайно приємний запах, що наповнює кімнату. Пледи та подушки від Edere Editions своїми етнічними візерунками повертають свідомість до рідної землі. Килими Gushka дарують новому інтерʼєру затишок, а факт, що вони виконані вручну на старовинних верстатах, підсилює захоплення до нашої спадщини. Керамічний посуд Nadiia додає шарм домашнім сніданкам та вечерям та вдихає настрій українських традицій у щоденні справи.

Усвідомте нову реальність

Згодом прийшло усвідомлення, що затишок — це там, де я в першу чергу. Тож комбінуючи домашні деталі із роботою над власним баченням ситуації, мені вдалось відчути атмосферу дому. Почавши жити в моменті та прийнявши все, що відбувається, дійсно стало легше. Я перенесла мрії, життя в місце, де знаходилась фізично, та після цього мені вдалося відтворити відчуття рутини, що і стало моїм сьогоденним комфортом.

— Анна Носок, підприємиця, експертка та інфлюенсерка.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu