Компанії, Новини, Спільнота, Технології, Топ

ІТ-компанії Boosta – 10 років! 

31 Травня, 2024

Не забудьте поширити ❤️

ІТ-компанії Boosta – 10 років! 

10 років неймовірних досягнень.
10 років командної роботи. 

10 років незабутніх моментів. 

31 травня 2014 року на кухні однієї київської квартири була заснована ІТ-компанія Boosta. Тоді співзасновники, Дмитро Бондар та Ярослав Баклан, і не здогадувались, наскільки сильно їм вдасться масштабувати компанію та що на них чекає в майбутньому. А вже сьогодні Boosta відзначає своє перше десятиріччя!

За цей час компанії вдалося досягнути значущих результатів. Сьогодні Boosta – це міжнародна компанія, яка працює в трьох напрямах:

  • IT Products 

Компанія створює, розвиває та монетизує власні Web & Apps продукти. Розумне поєднання розробки та маркетингу – те, що дозволяє проєктам Boosta завжди бути серед лідерів ринку. Сьогодні серед них – успішні SEO-інструменти (Sitechecker, CopyWritely), освітні платформи (StudyHippo, RobotDon) та інші сервіси.

  • Performance-marketing

Команди Boosta є лідерами серед країн Східної Європи у лідогенерації для висококонкурентних ніш. 

  • Інвестування 

У 2022 році компанія створила власний інвестиційний фонд Burner, якому за два роки існування вже вдалося здійснити 8 успішних інвестицій та ввійти в топ-6 українських фондів за версією медіа AIN.

Але, в першу чергу, Boosta – це люди. 600+ професіоналів, які кожного дня докладають максимум зусиль, аби досягати ще кращих результатів. Амбіційні, сміливі, драйвові. Такі вони, бустівці!

“Для мене Boosta – це потужне оточення, атмосфера невпинного навчання та зростання. Це про відкритість та цінності не на папері, а в щоденній роботі та в кожній дії,” – коментує Світлана Урядник, Outsource Manager.

“Це більше, ніж просто робота. Усі мої колеги – неймовірно круті. Навіть поза роботою ми часто проводимо час та ділимося цікавими моментами з нашого життя. Тож, у першу чергу, Boosta – компанія з приємною атмосферою всередині,” – розповідає Ілля Коржинський, Flutter Developer.

“Для мене Boosta –- це про розвиток. Мені близькі цінності компанії і пишаюся її ініціативами,” – ділиться Яна Непийвода, Middle WordPress Developer.

Сьогодні продуктами/сервісами Boosta користуються сотні тисяч клієнтів з усього світу, а фахівці компанії працюють з 30 країн. Та попри міжнародність компанії та мультинаціональність теперішньої команди Boosta не забуває про своє українське коріння: з початку повномасштабного вторгнення діє внутрішня благодійна ініціатива — Ukrainian Victory Support. Boosta щомісяця виділяє 100 000 грн на покриття волонтерських запитів бустівців або їх родичів.

“Сьогодні ми святкуємо своє десятиріччя. Це – чудова дата та потужний milestone, тож хочеться подякувати тим, хто був з нами впродовж цих 10 років: усім членами нашої команди та партнерам.
Я переконана, що це – наші перші десять років, адже далі – точно більше. Більше проєктів, більше викликів та більше досягнень,” – коментує Ірина Махнорілова, Deputy CEO у Boosta.

З днем народження, Boosta!

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu