Криптовалюти, Новини, Стартапи, Технології, Топ

Криптогаманець Trustee Plus — найкращий спосіб війти в світ криптовалют в 2024 році

06 Червня, 2024

Не забудьте поширити ❤️

Щодня ми чуємо новини про стрімке зростання криптовалюти та досягнення біткоїном чи Ethereum чергової цінової вершини. Тож не дивно, що сотні тисяч українців почали цікавитися можливістю купівлі цифрових активів.

На сьогодні Smart P2P від Trustee Plus є найдоступнішим способом інвестування в криптовалюту. Розробники створили функцію, яка не тільки зручна і проста у використанні, але також пропонує користувачам масу переваг.

Один із ключових плюсів нового майданчика — можливість купівлі криптовалюти на будь-яку суму, починаючи всього з 200 гривень. Це дало змогу зробити Trustee Plus комфортною точкою входу в цифрові активи, не обтяжуючи клієнта зайвими турботами.

«Smart P2P відкриває двері для всіх, хто хоче зануритися у світ цифрових активів. На нашій платформі ви можете купити біткоїн на 300 гривень або Ethereum на 1000 гривень, залежно від ваших цілей. Я рекомендую використовувати стратегію DCA (регулярні невеликі вкладення), щоб поступово збільшувати капітал при мінімальних інвестиціях», — підкреслює генеральний директор Trustee Plus Вадим Груша.

Smart P2P створено за участю найкращих програмістів і аналітиків із сектора криптовалютних фінансів, що є запорукою високого рівня безпеки.

Команда платформи особливо підкреслює: Trustee Plus надає платформу для операцій і не втручається в самі угоди. Це зроблено для забезпечення прозорості та формує вільні ринкові відносини між користувачами.

Smart P2P далеко не єдиний сервіс компанії. Клієнти можуть скористатися великим переліком найрізноманітніших послуг, що передбачають обмін, зберігання і переказ активів. На сайті платформи також є інструкції з відповіддю на популярні запитання, на кшталт «як вивести криптовалюту в Україні».

Особливою популярністю у користувачів користується платіжна криптокарта Trustee Plus, яка підходить для розрахунку в торгових точках з POS-терміналами та інтернет-магазинах.

Необхідно зазначити, що Trustee Plus продовжує стрімке зростання, про що свідчить випуск 50 000 платіжних карток і встановлення користувачами понад 300 000 криптогаманців.

Усе це дало змогу компанії стати одним із лідерів крипторинку України. Платформа також потрапила до переліку найкращих криптогаманців 2024 року, згідно з версією криптомедіа MNBC в якому днями опублікували статтю, як підготуватись до дропу монет в hamster kombat і вивести їх на карту.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu