Технології

Гнучкий смартфон від Apple? – вже скоро, патент готовий.

18 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Apple подала заявку на патент, в якому показано схему пристрою зі складним дисплеєм і шарніром.

З кожним днем ​​в технологічній індустрії відбуваються швидкі зміни, а передові технології, що вводяться технічними гігантами, зробили ринок смартфонів більш динамічним. Apple, всесвітньо відомий бренд, відомий своїми технологічними досягненнями у продуктах, спробує відкрити для себе щось нове завдяки своїй новій патентній заявці, яка натякає на гнучкі телефони. Згідно з останніми повідомленнями, компанія подала патентну заявку на пристрій зі складним дисплеєм і шарніром.

Згідно зі звітом CNET, патент є продовженням іншого патенту, який Apple вперше подала в 2011 році, а пізніше відновила в 2016 році.

Патент був поданий в Управління по патентах і товарних знаків США (USPTO) і був опублікований 14 лютого 2019 року зі декількома начерками, що представляють пристрій, що складаються в середину:

Гнучкий смартфон від Apple? - вже скоро, патент готовий. - tech.
Патент не є доказом того, що Apple хоче зробити гнучкий iPhone в найближчому майбутньому.

Пристрій який показано в патенті, аналогічний тому, що Motorola згадала в у своїй заявці на патент для продовження лінійки Moto Razr. Як повідомляється, ідея полягає в тому, щоб зробити телефон великого розміру, меншим за розміром, за допомогою складного дисплея і шарніру.

Однак цей підхід відрізняється від Samsung, який намагається перетворити планшет в смартфон. Пристрій Apple буде мати великий OLED-екран за замовчуванням, але стане меншим за розміром для мобільності.

Як завжди, патент не є доказом того, що Apple хоче зробити складний iPhone в найближчому майбутньому. Більш того, Apple часто подає патенти, які ніколи не стають актуальними продуктами.

Тим часом, такі компанії, як Samsung, Huawei, Motorola, Vivo і Xiaomi, як очікується, випустять в цьому році гнучкі телефони. Насправді, Huawei і Samsung можуть запустити такий смартфон вже на наступному тижні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu