Бізнес, Новини

Цитрус відкриває два Apple Shop в Києві

18 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Компанія АСБІС-Україна повідомила, що на початку березня поточного року в Києві відкриється перший в столиці і найбільший в Україні Apple Shop.

Apple Shop – це спеціальні зони продукції Apple, виконані підрядниками самої Apple для українського споживача.

Цитрус відкриває два Apple Shop в Києві - news, businessЦитрус відкриває два Apple Shop в Києві - news, business

В Apple Shop буде забезпечений вільний доступ до всіх продуктів, детальні описи кожного з них, найповніший в Україні асортимент оригінальної техніки і аксесуарів Apple, а також широкий спектр додаткових сервісів і послуг. Всі пристрої супроводжуються офіційною гарантією від Apple.

Перший київський Apple Shop відкриється в «МегаЦитрус», розташованому за адресою Київ, вул. Хрещатик, 29, де в спеціальній зоні площею 75 м² можна буде протестувати всі пристрої, оцінити новинки та отримати консультації від фахівців «Цитрус», які пройшли навчання у сертифікованих тренерів Apple.

Apple Shop розміщені тільки у ключових авторизованих роздрібних партнерів по всьому світу, які відповідають суворим вимогам компанії.

Незабаром ще один Apple Shop буде відкритий в ТРЦ Lavina. В даний момент на території України Apple Shop присутній тільки в «Цитрусі», включаючи одеський магазин, відкритий 27 липня минулого року .

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu