#ТиТворецьІсторії, Spectr вподобав

4 практичні кроки для досягнення цілей у 2019 році

13 Лютого, 2019

Не забудьте поширити ❤️

З приходом нового року, експерти годують нас безкінечними порадами про те, як скинути 5 кг до пляжного сезону, зустріти чоловіка своєї мрії, одружитися з ним, розбагатіти і т.д. Хтось, можливо, спокуситься та надихнеться тими порадами, зважаючи ще й на пору року, але у більшості випадків, це навряд спрацює. Насправді, це в значній мірі формула для невдачі. Те, що дійсно працює – простота, і це часто є найкращим шляхом до успіху.

Рідко успіх можливий без основних його елементів: позитивного мислення, створення чіткого і реалістичного плану дій, створення команди підтримки і ведення здорового способу життя.

Нижче наведено чотири поради, які допоможуть вам досягнути ваших цілей у новому році:

1. Зробіть соціальні медіа менш значущими у вашому житті.

На жаль, соціальні медіа та технології стали емоційними пустушками для багатьох з нас. Немає сумніву, що вони полегшують нам життя, надаючи безліч зручностей та миттєвий доступ до світу, але вони також зробили нас більш залежними від машин і менш залежними від власних сил. Ніхто не пропонує вам зараз же розлучитися з ними, але потрібно більше усвідомлювати, як вони можуть завдати шкоди, а не допомагати мозку, і необхідно знайти шляхи досягнення балансу між життям в соціальних медіа та реальним.

Читайте також – 4 питання які допоможуть вам досягти цілей у 2019.

Під час соціальних та професійних подій, поверніться до старої доброї комунікації «вживу» та розмовляйте, без телефонів та інших гаджетів, і не дозволяйте своєму бажанню надіслати повідомлення або сфотографувати, бо це може відірвати вас від насолоди безцінним моментом часу, який ви найкраще запам’ятаєте лише неозброєним оком.

2. Говоріть «ні» частіше.

Якщо ви будете говорите «ні» частіше, ви, можете відчути себе краще. Так часто ми ставимо потреби інших людей вище своїх власних – і це, безумовно, призводить до тривожності, образ і відставання від того, що для нас насправді важливо. Отже, будьте трохи егоїстичними і ставте свої власні потреби на перше місце, а не того, хто просить вас про щось. Якщо ви надасте пріоритет потребам іншої людини над вашими, ви побачите, що ваша продуктивність буде страждати, а обурення – збільшуватися. Ми можемо навчитись цього від Уоррена Баффета, який сказав: “Різниця між успішними людьми і дуже успішними людьми полягає в тому, що дуже успішні люди говорять «ні» майже всім”.

3. Оптимізуйте свій час.

Усвідомивши різницю між завданнями та діяльністю, які є життєво важливими, та тими, які є необов’язковими, ви зможете оптимізувати свій час. Розплануйте свій день, виділивши ранковий час на всі важливі завдання – час, коли у вас ще свіжа голова та багато енергії. Поставте собі за завдання прокидатися кожного дня на 15 хвилин раніше, ніж ви зазвичай це робите. Це забезпечить вам додаткові 75 хвилин у робочому тижні. Наше сприйняття часу теж має на нас вплив. Наприклад, “я такий зайнятий” і “у мене немає часу ні на що” – це негативні коментарі, які, безсумнівно, змусять вас почуватися перевантаженим, тоді як “я добре спланую час, який у мене є” або “Я можу зробити стільки всього в один день, що я переконаний, що я встигну виконати все необхідне сьогодні», ймовірно, призведе до підвищення вашої продуктивності.

4. Посильте контроль.

Іноді це так само просто, як визнати, що насправді є речі, які можна змінити і контролювати. Будьте реалістичними. Одна людина не може самостійно змінити економіку, але, мабуть, є речі, які ви можете зробити самостійно, щоб залишатись фінансово незалежним, наприклад, бути розумним споживачем, економити та інвестувати мудро.

Замість того, щоб відчувати себе жертвою і безпорадним в певній ситуації, відкрийте свій рот, вживайте заходів і робіть щось. Подумайте про практичні кроки, які ви можете зробити, щоб захистити себе і перейти від безсилля до могутності, від страху до безстрашності. Як і у багатьох ситуаціях, сприйняття є ключовим поняттям і починається у вашому розумі. Тому наступного разу, коли ви опинитеся в ситуації, коли відчуєте, що не маєте ніякого контролю, виділіть деякий час, щоб змінити своє мислення. Ви будете приємно здивовані змінами, яких ви досягнете.

Пам’ятайте, що немає нічого чарівного в 1 січні та Новому році, вони не допоможуть досягнути ваших цілей без вашої праці. Кожен новий тиждень, і кожен новий день, представляють можливості для змін. Тому розпочніть сьогодні.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu