Продуктивність

Сатья Наделла поділився секретом своєї продуктивності

15 Листопада, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Видання Fast Company поспілкувалося з генеральним виконавчим директором Microsoft і дізналося, як йому вдається виконувати свої обов’язки при завантаженому графіку.

У лютому наступного року виповниться 6 років з дня, коли Сатья Наделла став генеральним виконавчим директором Microsoft – не такий вже великий термін в порівнянні з його попередниками Біллом Гейтсом і Стівом Балмером, проте достатній, щоб залишити слід в компанії. Правління Сатья Наделли вважається успішним – при ньому ринкова капіталізація Microsoft подолала позначку в $1 трильйон, а компанія стала найціннішою публічною компанією в світі.

Ось тільки Сатья Наделла вважає, що при оцінці успіху неправильно концентруватися тільки на фінансових показниках. У 1992 році, коли він прийшов у компанію, Microsoft вперше стала високо оцінюваної компанією в світі – і він добре пам’ятає цей час.

«Ті, хто приєднався до компанії на початку 90-х, думали: “Напевно ми хороша компанія. Тільки подивіться на нас і нашу ринкову капіталізацію “, – згадує Сатья Наделла. – А так завжди виглядає початок кінця. Ви починаєте вважати себе божим даром людству і перестаєте думати про те, що привело вас до успіху».

Сатья Наделла вибрав політику компанії, яка націлена на майбутнє, але і не забуває про минуле. З одного боку, він зробив ставку на нові області – хмарні обчислення, мобільні технології, доповнену реальність – і відмовився від мислення, зацикленого на Windows. А з іншого, він не залишив історичні переваги компанії – і зосередився на створенні корисних інструментів, які роблять технології доступними для кожного. Цим компанія займалася ще з 1970-х років, коли Білл Гейтс і Пол Аллен почали розробляти мови програмування.

«Пам’ятайте, що Microsoft була заснована при розробці перетворювача BASIC в Altair, – сказав Сатья Наделла. – Наша мета: зробити так, щоб цифрові технології стали доступні будь-якій компанії, яка хоче зайнятися розробкою».

У Сатья Наделла дуже завантажений робочий графік – але у нього є лайфхак, який допомагає йому справлятися.

«Ми часто плутаємо завдання, якими повинні займатися зі справами, які здатні виконати тільки ви, – сказав він. – Я концентруюся саме на останньому і такий “фільтр” завдань дуже мені допомагає».

Однак це не означає, що Сатья Наделла зовсім відмовляє в допомозі в питаннях, в яких він не розбирається. «Хтось може поскаржитися, що Word працює не так, як потрібно, – сказав він. – Зрозуміло, я не можу пояснити, що сталося. Але, принаймні, можу навести довідки».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu