Жінки, Кар'єра, Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

LinkedIn: наймайте жінок, які зробили перерву в кар’єрі заради дитини. Вони можуть стати ідеальними співробітниками

03 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Компаніям слід інвестувати ресурси в найм співробітниць, які поєднують кар’єру з вихованням дітей, вважає LinkedIn.  Сервіс дізнавсь у працюючих матерів і HR-менеджерів, що потрібно робити бізнесу, щоб залучити таких кандидаток, і чому вони вигідні компаніям.

LinkedIn провів опитування серед 3 тис. жінок 18-54 років, які повернулися до кар’єри після народження дитини, і тисячу менеджерів на найму, повідомляється на сайті компанії. 63% рекрутерів визнають, що існують перешкоди, що заважають працюючим матерям розвивати кар’єру.

Жінки, які повертаються на роботу після народження дитини, мають великий професійний і життєвий досвід. Завдяки цьому вони можуть стати  ідеальними співробітниками

На думку LinkedIn, щоб залишатися конкурентоспроможними, компаніям потрібно розширити стратегії найму персоналу і звернути увагу на невикористаний кадровий резерв – матері, які бажають відновити кар’єру.

Такі співробітниці часто володіють навичками, які шукають роботодавці. 49% HR-менеджерів назвали сильну трудову етику основною причиною, по якій наймають матерів, які зробили перерву в кар’єрі. За нею йдуть тайм-менеджмент (37%) і терпіння (30%).

Налаштуйте процес найму так, щоб ваша компанія стала більш привабливою для працюючих матерів

52% жінок з дітьми до сих пір бояться, що їх звільнять або не візьмуть на роботу через перерву в кар’єрі. Щоб боротися з цим, LinkedIn радить компаніям змінити підхід до співбесід з такими кандидатками.

Співбесіди повинні стати безпечним простором для жінок, які хочуть повернутися до побудови кар’єри. Тоді вони зможуть відкрито розповісти про свій досвід і пояснити, чому це робить їх більш цінними фахівцями.

58% HR-менеджерів вважають, що жінкам слід обговорювати перерву в роботі і розповідати про навички, які вони вдосконалили за цей час. Наприклад, увага до деталей, стресостійкість, багатозадачність, адаптивність і організація часу.

Пропонуйте співробітницям з дітьми гнучкі умови роботи, щоб залучити їх в свою компанію

Працюючі матері шукають компанії, які можуть запропонувати їм гнучкий графік (67%) і підтримують батьків пільги (45%). Гнучкість дає можливість проводити якісне час з сім’єю, пояснює LinkedIn.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu