Новини

Навіщо Work.ua запустив англійську версію сайту.

13 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сайт пошуку роботи Work.ua запустив англомовну версію сайту.

Навіщо Work.ua запустив англійську версію сайту. - news

На думку Work.ua, інновація допоможе іноземним підприємцям і інвесторам проаналізувати інвестиційний клімат, дізнатися про наявність кваліфікованої робочої сили і середній рівень зарплати по регіону. У Work.ua вважають, що сайт – зручний інструмент для аналізу ринку, тому його англомовна версія повинна зацікавити іноземних інвесторів.

Навіть тисяча візитів на рік, якщо це візити, наприклад, інвестиційних компаній, можуть бути надзвичайно цінні. Наприклад, якщо вони хочуть більше дізнатися про ринок праці в Україні, чи є тут необхідні трудові ресурси, щоб відкривати провадження », – пояснив Міхно.

Скільки часу зайняло переведення сайту і скільки це коштувало

Михно розповів, що переклад текстів зайняв три місяці. Адаптація сайту до запуску англійської версії та впровадження перекладу ще два місяці. Внутрішні витрати оцінили приблизно в $10 000. Ще $5000 заплатили агентству, яке займалося переведенням.

Як тестували англомовну версію

Після отримання готового .po файлу (близько 3500 рядків з текстами) почалося тестування. В процесі дев’ять осіб залишили понад 50 сторінок правок. Минулого тижня англомовну версію завантажили на сайт, але не стали відразу додавати її в перемикач. Перед запуском весь сайт ще раз перевірили два носія мови.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu