Новини, Технології

Google запустив уніфіковану систему резервного копіювання Android – Backup by Google One

23 Липня, 2021

Не забудьте поширити ❤️

Google почала розгортання нової системи резервного копіювання в Android-пристроях – Backup by Google One. Як зазначає 9to5google, на відміну від минулих варіантів бекапу, доступних на Android, нова система буде комплексно зберігати майже всю інформацію з пристрою і спростить міграцію між смартфонами різних вендорів.  

Як працює Backup by Google One

Google запустив уніфіковану систему резервного копіювання Android - Backup by Google One - tech, news

Зображення: Google

Резервні копії Android в даний час охоплюють дані додатків, SMS-повідомлення, історію викликів, контакти і налаштування пристрою, включаючи мережі Wi-Fi та паролі, шпалери, налаштування дисплея (яскравість і сплячий режим), налаштування мови та введення, а також дату/час.

Створення резервних копій від Google One детальніше і велике, і найголовніше – уніфіковане. Нова система бекапу також може виконувати резервне копіювання фотографій, відео та MMS-повідомлень. Управляти бекапами можна прямо в налаштуваннях Android, атакож існують ще додаток та веб-сайт Google One.

Google запустив уніфіковану систему резервного копіювання Android - Backup by Google One - tech, news

Зображення: androidpolice

Під час налаштування нового пристрою (а тим більше в разі втрати старого) можливість в один клік завантажити назад все, що було збережено і налаштоване на минулому смартфоні дуже корисна.

А уніфікований підхід, коли можливість бекапа зроблена самою Google і вшита в систему, покликаний усунути будь-які відмінності в резервних копіях і спростить міграцію між смартфонами різних вендорів.

Розгортання нової системи бекапа

Google запустив уніфіковану систему резервного копіювання Android - Backup by Google One - tech, news

Зображення: Google

Створення резервних копій від Google One починає розгортатися на пристроях під управлінням Android 8.0 та буде повністю доступне «в найближчі тижні».

Незважаючи на брендинг «Google One», який часто вимагає наявність платної підписки, система резервного копіювання буде доступна для всіх облікових записів Google. Але безкоштовні користувачі будуть обмежені 15 ГБ сховища, після заповнення яких потрібно платне оновлення.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu