Бізнес, Поради

5 кроків для створення крутої технічної команди

13 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Адаптований переклад з сайту Inc. Колонка компанії Lenovo, яка активно підтримує малий бізнес.

Технічна команда є основою успіху компанії. І ось, що вам потрібно знати, перш ніж її будувати.

5 кроків для створення крутої технічної команди - porady, business5 кроків для створення крутої технічної команди - porady, business

«Я хотів, щоб людина не дуже загрузла в деталях, хоча це і дуже технічна вакансія», – говорить він. «Вона повинна мати можливість говорити зі своєю командою, чути думки своєї команди і на основі цього приймати правильні рішення. Також важливо, щоб вона вписувалися в культуру нашої компанії».

Завдання знайти правильного технічного директора, а потім створити хорошу технічну команду, може підняти або зруйнувати бізнес. У сучасному бізнес-середовищі ваш технологічний лідер повинен стати вирішальним фактором у вашій компанії або організації.

Сьогодні технічні команди опрацьовують різноманітні питання, включаючи кібербезпеку, закупівлі програмного та апаратного забезпечення, розробку власного програмного забезпечення та багато іншого. Тому для компаній дуже важливо створювати першокласну технічну команду. “Якщо ви цього не зробили, тоді ви втратили багато місяців роботи і повинні пройти цей процес знову”, – говорить він.

Що ви можете зробити, щоб переконатися, що ви наймаєте хорошого технічного директора та будуєте найкращу команду? Почніть з фокусування на тому, що вам потрібно – і виконайте ці п’ять порад.

1. Уважно подумайте про те, чого ви хочете та про свої цілі

З сьогоднішнім різноманіттям технічних галузей, більше немає єдиної команди, яка підійшла б всім. Подумайте про те, що ви хочете, щоб ваш технічно-орієнтований персонал робив, говорить Джері Фралік, головний співробітник з питань безпеки в Lenovo. Для страхових компаній важливим є збір і надійне зберігання великих обсягів даних. Підприємства сфери послуг можуть потребувати когось, хто зуміє використовувати технології для підвищення ефективності. “Ви повинні спочатку поглянути на свою бізнес-модель, а потім залучити людей, які можуть допомогти вам, залежно від ваших потреб”, – говорить він.

2. Наполягайте на досвіді

Пару десятиліть тому будь-хто, у кого є комп’ютер, був би кваліфікованим технічним директором. Тепер технічні керівники повинні мати відповідні сертифікати, бути сертифікованим менеджером з інформаційної безпеки або сертифікованим фахівцем з безпеки інформаційних систем, а також мати досвід роботи в технічній команді, говорить Фралік. Він пропонує шукати людей, які працювали в державному секторі, в університетах або в компаніях зі списку Fortune 500. «Ці люди знають, як справлятися з великими бюджетами та радами директорів, і вони можуть бути лідерами в організації», – говорить він.

3. Знайдіть партнера

Якщо ви наймаєте технічного директора або головного директора з інформаційних технологій – у великих компаніях, керівник відділу керування інформаційними технологіями здійснює контроль за технічними завданнями і бере участь у більш стратегічному плануванні. “Хоча генеральний директор може мати бачення, технічний директор є тим, хто у багатьох випадках повинен буде виконувати його”, говорить Том Беррей, керуючий партнер з Cabot, McLean, штат Вірджинія. “Ви не повинні погоджуватися на все, але ви повинні бути партнерами, які поділяють бачення і стратегію”, говорить він.

4. Нехай технічний лідер обирає собі команду

Ваш новий технічний директор або ІТ-директор повинен бути готовим створити свою команду. Однак вам необхідно попрацювати разом, щоб вирішити, які люди потрібні. У той час як розмір команди буде залежати від компанії, Фралік каже, що команда з восьми чоловік нерідко зустрічається в малому та середньому бізнесі. Вам знадобиться хтось, хто знає безпеку, хтось, хто може контролювати потреби бізнесу в програмному і апаратному забезпеченні, фахівець з інновацій, який може працювати з клієнтами, і менеджери проектів, щоб все працювало. Команди також повинні бути різноманітними, з точки зору раси і статі, каже Левін.

5. Підтримуйте активність своєї команди

Як тільки команда буде зібрана, вам доведеться змусити їх працювати. Швидше за все, це не буде проблемою, але ви повинні подумати про те, що вони будуть робити, коли опиняться на роботі, говорить Фралік. Деяким може бути доручено забезпечити працездатність кожного комп’ютера, інші будуть захищати ваш бізнес від кібератак. Працюйте з ІТ-директором або технічним директором щоб управляти всіма. «[Технічний керівник] повинен знати, скільки коштують речі, і отримувати гроші, щоб дати зелене світло або запропонувати поліпшення», – говорить він. «Вся команда повинна бути залучена».

Можливо, найважливіше, власники бізнесу повинні переконатися, що вони наймають команду, якій вони довіряють. Левін хоче зустрічатися з клієнтами і продавати свій продукт, не працюючи над самою технологією. Якщо він знає, що його команда робить свою частину, то він може зробити свою. “Мені потрібно бути впевненим, що я можу виконати те, про що я говорю”, – говорить він. “І коли щось трапиться, ми можемо придумати правильне технологічне рішення”.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu