Бізнес, Новини

Forbes створив Netflix для підприємців

21 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Forbes спільно з технологічною компанією SaaS AW3 Media представили Тб для підприємців. Мета відеосервісу – забезпечити підприємців інформацією, практичними порадами та інструментами.

Платформа називається Forbes8, зараз вона включає більше 2 тис. одиниць контенту. Підписка на сервіс коштує $8,99 на місяць.

Forbes створив Netflix для підприємців - news, businessForbes створив Netflix для підприємців - news, business

«З огляду на те, що в цьому році очікується відкриття понад сто мільйонів нових підприємств по всьому світу, існує величезна потреба в мережі бізнес-консультацій в світі. Forbes8 заповнить цю прогалину і об’єднає бізнесменів », – заявив директор з розвитку Forbes Том Девіс.

Гана стала першою африканською країною, в якій буде доступний сервіс, завдяки партнерству з місцевим провайдером BusyInternet.

«Офіційні представники Гани виступають на захист підприємницької діяльності в своїй країні, приділяючи особливу увагу активізації там інновацій», – сказав Девіс в інтерв’ю Publishers Daily.

Засновник AW3 Media Амос Вінбуш вважає, що Африка є найбільшим ринком для росту і взаємодії з абонентами мобільного зв’язку, що робить її підходящим місцем для запуску Forbes8. За його словами, на континенті проживає наймолодше населення в світі, і у нього багато «можливостей для розвитку технологій і реальних змін в суспільстві».

Це перший досвід Forbes в створенні відеосервісу. Зате компанія AW3 Media вже працює з 15 телекомунікаційними партнерами, включаючи Busy, Bharti-Airtel, Etisalat і MTN. Компанія стверджує, що вона охоплює 2,2 млрд абонентів мобільного зв’язку в 150 країнах на п’яти континентах.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu