Історії

Студентка запустила сайт з підбором імен для китайців і заробила $400 тис.

21 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Британська студентка Бо Джессап створила сервіс Special name, завдяки якому китайські батьки можуть підібрати англійську версію китайського імені для дитини. Джессап дала імена більш 677 тис. Китайців.

Джессап початку бізнес в 2015 році, коли їй було 15 років. За 6 місяців вона заробила понад $60 тис., Давши імена 200 тис. Дітей. Сьогодні загальний дохід з моменту запуску проекту перевищує $400 тис.

Джессап почала бізнес з вкладення $2 тис. у веб-розробку. Вона склала базу даних більш ніж з 4 тис. імен хлопчиків і дівчаток, до кожного з яких додавався список характеристик. Користувачі вказують 5 якостей, які має відображати ім’я, і ​​на основі цього алгоритм пропонує найбільш підходящі. Потім користувачам пропонується поділитися трьома варіантами імен зі своїми друзями та родиною через WeChat, щоб допомогти їм уникнути будь-яких «культурних помилок».

У Китаї всім дітям дають імена, що складаються з 2-3 символів з ретельно продуманим значенням. При цьому їм легше спілкуватися з носіями англійської мови, якщо вони у них «західні» імена. Джессап зазначила CNBC, що зазвичай через мовний бар’єр або інтернет-цензури в Китаї можливість знайти «підходяще» ім’я може бути обмежена. Звідси з’являються комічні імена на кшталт Ролекс Вонг (Rolex Wang) або Гендальф Ву (Gandalf Wu).

У 2015 році в країні завершилася програма «політики однієї дитини», яка забороняла сім’ям заводити більше однієї дитини. За даними Національної комісії Китаю з охорони здоров’я і планування сім’ї, до 2016 року народжуваність в країні виросла на 7,9%, до 17,8 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu