Новини, Технології

Засновник Twitter запустив платформу для безкоштовного створення інтернет-магазинів

26 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Американська Square, що розробляє рішення для прийому і обробки електронних платежів, запустила безкоштовну платформу Online Store для створення інтернет-магазинів. Засновником Square є підприємець Джек Дорсі, який також заснував Twitter.

Square запропонувала підприємцям єдине рішення для запуску онлайн-магазину. Так, функціонал майданчики пропонує, зокрема, скористатися готовими макетами для створення сайту.

Засновник Twitter запустив платформу для безкоштовного створення інтернет-магазинів - tech, news

За допомогою сервісу також можна впровадити купони на знижку, нагадати покупцям про незавершеною покупки, підключити корпоративний обліковий запис в Instagram до сайту, щоб покупці могли оплатити товари через соцмережу та інше.

Засновник Twitter запустив платформу для безкоштовного створення інтернет-магазинів - tech, news

Ще в 2013 р компаній був розроблений Square Market, орієнтований на продавців, у яких більше не було ніяких інших каналів виходу в інтернет. У Square Online Store був лише базовий набір функціоналу і мінімум інтеграцій з іншими інструментами електронної комерції.

Тепер же Square пропонує в Online Store підприємцям повноцінне рішення для запуску і подальшої роботи онлайн-магазину. Магазини отримують доступ до інвентарю в реальному часі, інтеграцію з сервісом продажів в Instagram, здійснення і облік онлайн і офлайн продажів, підтримку власних кредитних карт Square та інших карт.

Напевно, головною перевагою використання платформи для підприємців стане синхронізація з системою торгових точок Square – Square POS.

Сервіс заробляє на комісії з кожної транзакції. Вона становить 2,9% від вартості товару плюс 30 центів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu