Новини

Google видалить християнський додаток, яке «виліковує гомосексуальність»

29 Березня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Активісти ЛГБТ-спільноти зажадали видалити додаток з Google Play, який нібито допомагає людям змінити свою сексуальну орієнтацію на традиційну за допомогою релігії.

Християнська організація Living Hope Ministries пропонує всім, хто «відчуває протиріччя щодо своєї сексуальної орієнтації» пройти конверсійну терапію – вона має на увазі застосування методик, які повинні перетворити гомосексуала в гетеросексуала. Медичні фахівці вважають таку терапію психологічно шкідливою.

«Ми звернулися до правозахисників, звірились з нашою політикою і переконалися, що додаток пов’язано з конверсійної терапією. Ми, як і інші магазини додатків, вирішили видалити його з Play Store », – заявив представник Google. Microsoft, Amazon і Apple вже видалили додаток.

Рішення прийняли менш, ніж за 24 години, після того, як одна з найбільших ЛГБТ-організацій США Human Rights Campaign заявила, що виключає Google зі свого індексу корпоративного рівності. В індексі перераховані компанії, що підтримують роботу з співробітниками LGBTQ-спільноти. Google займав перше місце в індексі три роки поспіль, повідомляє Bloomberg.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu