Бізнес, Новини

Українська Genesis купує OLX на п’яти африканських ринках для розвитку свого місцевого бізнесу – Jiji

01 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Нігерійський актив української Genesis – классифайд Jiji -викупіл частина сервісу онлайн-оголошень OLX у південноафриканського холдингу Naspers. Про це повідомляє AIN.UA з посиланням на представника Genesis.

Що таке Jiji

Jiji – портфельний актив української компанії Genesis. Классифайд з упором на мобільну аудиторію запустили в 2016 році. У 2018 році проект потіснив з нігерійського ринку OLX, який закрив місцевий офіс і серйозно поступався конкуренту в відвідуваності.

Українська Genesis купує OLX на п'яти африканських ринках для розвитку свого місцевого бізнесу - Jiji - news, businessУкраїнська Genesis купує OLX на п'яти африканських ринках для розвитку свого місцевого бізнесу - Jiji - news, business

Genesis отримає бізнес OLX в п’яти країнах Африки: Нігерії, Кенії, Гані, Уганді і Танзанії. За умовами, сайти OLX в цих країнах будуть перенаправляти користувачів на Jiji.

Очікується, що сукупна місячна аудиторія проекту досягне 8 млн унікальних користувачів відразу після угоди і 10-12 млн через два-три роки.

«З цією угодою ми маємо намір побудувати найбільший африканський классифайд-бізнес, створити нові можливості для швидкозростаючих країн регіону з населенням в 300 млн жителів. Ми впевнені, що в найближчі 2-3 роки ми станемо одним з топ-10 классифайд-проектів по трафіку в світі », – прокоментував угоду співзасновник Genesis Володимир Багаторічний.

Фінансовий бік угоди

Офіційно в Genesis не розголошують суму угоди. У компанії лише зазначають, що фінансово поглинання забезпечено з боку фонду Digital Spring Ventures. Раніше фонд інвестував в Genesis і саму Jiji.

За даними джерела, сума угоди могла скласти від $1,5 млн до $3,4 млн.

За оцінками, до нинішнього моменту Jiji отримала до $10 млн інвестицій від різних інвесторів. У свою чергу Genesis в 2016 році залучила $ млн від фонду Horizon Capital, EEGF III. Сума інвестицій Digital Spring Ventures в Genesis невідома, раунд закрили в січні 2015 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu