Новини, Соціальні медіа

Дохід Instagram від покупок в додатку в найближчі три роки оцінили в $10 млрд

03 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Instagram заробить $10 млрд на покупках в додатку в 2021 році. Про це повідомляє Business Insider з посиланням на аналітиків Deutsche Bank.

Instagram запустив покупки в додатку 19 березня. Тепер користувачам не треба переходити на сайти рекламодавців, щоб оплатити товар. Поки що функція доступна тільки в США.

На думку аналітиків, завдяки нововведенню виросте ефективність реклами в Instagram, соцмережа почне пропонувати брендам нові рекламні формати, що в свою чергу підвищить дохід платформи від комісії.

Крім того, в Deutsche Bank прогнозують збільшення «розміру кошика покупця» в Instagram. Це означає, що всякий раз, коли люди будуть здійснювати покупки, вони будуть купувати більше речей. На думку аналітиків, це станеться тому, що Instagram вивчає поведінку покупців в додатку і пропонує їм цікаві для них товари по сезону.

При цьому в Deutsche Bank підкреслили, що незважаючи на перспективи покупок в додатку, рекламодавці можуть зіткнутися і з труднощами. Покупці зможуть відмовитися передавати бренду свої контактні дані і не факт, що взагалі захочуть вводити платіжну інформацію в Instagram, відзначили аналітики.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu