Діти

Як виростити розумних, успішних і щасливих дітей

10 Вересня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Почалися шкільні заняття, і багато батьків задумалися про те, як поліпшити емоційний і фізичний стан дітей, а також їх успішність. Видання Business Insider поговорив з педагогами і психотерапевтами та дізнавсь 12 правил, які допоможуть в новому навчальному році.

1. Дивіться або читайте новини разом – і обговорюйте їх

Як виростити розумних, успішних і щасливих дітей - dity
Діти повинні хоч трохи розбиратися в актуальних проблемах – від політики до зміни клімату. «Батькам варто дивитися новини разом з дітьми, щоб ті були в курсі питань, які можуть обговорюватися в класі. Розмови про важливі події допоможуть школярам сформувати власну думку і розвинути навички критичного мислення », – зазначає Кетрін Палмер, учитель в Калгарі, Канада.

2. Покажіть, як справлятися з невдачами – це допоможе вашим дітям менше хвилюватись та стати більш напололегливими

Як виростити розумних, успішних і щасливих дітей - dity
Багато відчувають розчарування при невдачах, але здатність продовжити роботу – важливий навик для учнів. «Батьки здатні допомогти дітям досягти успіху, виробивши разом з ними підхід до освіти, заснований на зростанні мислення. Він навчить школярів розуміти, що помилки є частиною навчання, і їх не потрібно соромитися », – вважає Ерін Томсон, онлайн-викладач середньої школи Compass Charter School в Каліфорнії.

3. Прищеплюйте хороші риси характеру

Коли діти в ранньому віці починають прагнути до того, щоб бути хорошими друзями і оточувати себе гідними людьми, вони з більшою ймовірністю будуть чинити так само і в дорослому житті. «Кожен день говоріть дітям про необхідність бути добрим до оточуючих, допомагати вчителю, помічати на дитячому майданчику дитину, яка виглядає сумною чи самотньою, і складати їй компанію», – радить Карл Робертс, регіональний координатор школи Compass.

4. Зробіть використання інтернету позитивним

Як виростити розумних, успішних і щасливих дітей - dity
«Якщо ваша дитина користується соцмережами, навчіть її робити на них позитивний вплив», – каже дитячий психолог Рина Б. Патель. Вона пропонує використовувати абревіатуру THINK ( «думай»): перш ніж розмістити в соцмережі запис, школяр повинен запитати себе, чи є вона T (true – «правдивою»), H (helpful – «корисною»), I (inspiring – «надихаючою »), N (necessary -« необхідною ») і K (kind -« доброю »). Якщо це не так, то він повинен переглянути зміст поста або зовсім відмовитися від його публікації.

5. Хваліть за зусилля

Як виростити розумних, успішних і щасливих дітей - dity
За словами Брайана Гелвіна, вчителі Varsity Tutors в Сіетлі, дослідження показують, що подарунки за хороші оцінки не надто впливають на учнів. «Коли батьки винагороджують зусилля, ентузіазм і готовність спробувати щось нове (і, можливо, потерпіти невдачу), діти з більшою ймовірністю будуть намагатися», – вказує він.

6. Підкріплюйте свої слова діями

«Підтримка з боку батьків допомагає молодим людям знайти власне джерело сили. Але він не з’являється у вигляді подарунка, його потрібно знайти самостійно. З цієї причини батькам необхідна сміливість, щоб дозволити дітям вчитися на своїх помилках. Направити школяра допоможе власний приклад, вербальні повідомлення менш ефективні », – говорить Мері Джо Подгрускі з Академії здоров’я підлітків.

7. Створіть робоче місце для виконання домашніх завдань

Як виростити розумних, успішних і щасливих дітей - dity
Встановіть час і місце для виконання домашніх завдань. «Учні прогресують, коли у них є режим, і вони можуть подумки підготувати себе до роботи», – зазначає Френсіс Квеллер, нью-йоркський експерт по вступу в коледж. Він рекомендує проводити дозвілля у добре освітленому місці без відволікаючих елементів.

8. Дозвольте дітям вчити вас

Як виростити розумних, успішних і щасливих дітей - dity
Коли вас щось турбує, ви хочете розповісти про це світу – те ж саме відбувається і з дітьми. «Дозвіл бути “учителем” дозволить школяреві не тільки розповідати, чому він навчився в школі, але і радіти отриманим знанням. Святкуйте кожне досягнення вашої дитини, незалежно від того, велике воно чи маленьке », – каже Ейпріл Дж. Лісабон, шкільний психолог з Вірджинії.

9. Надавайте велике значення іграм

Як виростити розумних, успішних і щасливих дітей - dity
Скільки разів вас просили згадати, як це – бути дитиною? У цього є причина. «Гра – це дитяча робота, саме так діти пізнають світ. Вони повинні вийти з раннього періоду життя з любов’ю до навчання і гри , а також умінням ставити питання і знаходити відповіді на них. Коли діти займаються тим, що їм подобається, вони будуть з великим ентузіазмом підходити до більш формального навчання і особистих проблем », – переконаний Бенджамін Ньютон, співзасновник нью-йоркської компанії по догляду за дітьми Vivvi.

10. Не забудьте подбати про себе

Догляд за собою – це не просто модна фраза, це те, що батьки повинні практикувати щодня. «Ви можете не усвідомлювати цього, але ваше власне занепокоєння впливає на погляд дитини на світ. Часто турбота про себе – краще, що ви можете зробити для дітей », – зазначає Алісса Остерн, психолог з Нью-Джерсі.

11. Дозвольте дітям переживати негативні емоції

Як виростити розумних, успішних і щасливих дітей - dity
Батьки часто намагаються вберегти дітей від будь-яких негативних емоцій. Зазвичай це прагнення продиктовано любов’ю – важко бачити свою дитину засмученою. «Коли батько скаже загартуватись та не плакати, або говорить, що все буде добре, дитина може зрозуміти це як необхідність відмовитися від негативних емоцій. Але діти повинні навчитися справлятися з цілим рядом переживань », – додає Остерн.

12. Зробіть упор на правильне харчування

Їжа може зарядити нас енергією або виснажити, тому важливо підходити до вибору їжі для дітей з розумом. «Допомагаючи дітям розвивати здорові відносини з їжею, ми також навчаємо їх важливим життєвим навичкам, таким як уміння досліджувати, бути відкритими для нового і бути готовим до ризику. Я вважаю, що харчування впливає на лідерські якості дітей протягом усього їхнього життя », – робить висновок Саскія Сорроса, засновник і CEO Fresh Bellies.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu