Історії, Поради

Як не стати заручником власного бізнесу.

03 Квітня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Ви керуєте своїм бізнесом, чи ваш бізнес керує вами?

Моя сім’я сіла в машину без мене і вирушила відпочивати в гори, поки я застряг, працюючи в своєму бізнесі. Я щойно втратив кількох ключових співробітників, і мій ресторан ні за що не впорається без мене на вихідних. Я хотів би сказати, що це був єдиний раз, коли моя сім’я відправлялась у відпустку без мене, але це не так. Я думав про те, що мої діти граються без мене, а моя дружина, відчуває себе на другому плані, після моєї компанії. Що я будував? Це було схожим на в’язницю, коли я зайнявся бізнесом заради свободи.

Ми намагаємось будувати імперії, але іноді замість цього будуємо в’язниці. Спочатку вони виглядають однаково. Але з часом різниця стає очевидною. Не робіть помилку, закриваючись у своєму бізнесі. Ви можете отримати свободу дотримуючись наступних принципів.

1. Пам’ятайте про кінцевий результат.

Перш ніж почати щось, ми дійсно повинні подумати про те, що ми хочемо отримати вкінці. Зображення того, яким буде кінцевий продукт, тримає нас на правильному шляху. Коли ми вирушаємо в подорож і не знаємо, як дістатися до місця, ми вмикаємо навігацію на наших телефонах. Без цієї кінцевої точки призначення немає іншого способу орієнтації на нашому шляху. Те ж саме відбувається і з вашою компанією. Маючи уявлення про кінцевий результат ви будете знати, на чому зосередитися, а на чому скоротити шлях. Я хотів мати більше вільного часу в своєму бізнесі і, в свою чергу, не скористався деякими можливостями, щоб цього досягнути. Почніть, маючи в голові готову картинку фінального результату, щоб ваш бізнес приніс вам свободу.

2. Мати правильних людей (друзів та колег).

Інвестиції в людей, які керуватимуть, мають вирішальне значення для свободи в бізнесі. Ми часто навчаємо людей як виконувати завдання і завершувати проекти, але справжньої свободи таким шляхом не отримаєш. Персонал повинен відчувати серцебиття бізнесу – чому ви робите те, що робите. Коли співробітники розуміють і володіють ДНК компанії, вони можуть приймати рішення на більш високому рівні і відповідати за них. Надання вашій команді влади прийняття рішень дозволить вам позбавитися від повсякденних проблем. Інвестуйте в людей і створюйте лідерів, які люблять свою роботу, щоб отримати більше свободи.

3. Побудуйте правильні процеси.

Якщо процеси не в порядку, ваша компанія буде працювати в напрузі. Часто в малому бізнесі, компанія успішна завдяки вам і вашій присутності в компанії. Якщо ви збираєтеся жити, вам потрібно мати правильно налаштовані процеси. Ціла мережа процесів не відбудеться відразу, але з часом ви зможете створити систему для чого завгодно. Які звіти потрібно перевіряти щотижня? Які проблеми виникають постійно, і як створити основу для майбутнього? Витративши час на розробку структурованих систем, ми можемо легко побачити стан організації і підвищити її ефективність. Свобода приходить через системність.

4. Час чи гроші?

Коли ми віддаляємося від якомога більшої кількості повсякденних справ, нам потрібно подивитися на те, як багато ми витягуємо з компанії для себе. Наявність вільного часу може прийти за рахунок оплати праці інших. Коли ви перестаєте цілодобово працювати в своєму бізнесі, ви будете змушені отримувати менше прибутку, щоб платити комусь за роботу в ті години, коли ви не працюєте. Згодом бізнес почне розвиватись і приносити більше грошей, щоб ви могли підвищити свою зарплату, але на початку доведеться потерпіти. Якщо ви дійсно хочете мати більше вільного часу та свободи, потрібно менше приносити додому і платити іншим за роботу.

Свобода приходить тоді, коли ми сприймаємо вільні хвилини дорожчими за долари.

Якщо ви будете використовувати ці принципи в якості керівництва, у вас буде свобода, яку ви бажаєте. Якщо ви забудете хоча б один принцип, перегородки для тюремної камери відразу почнуть формуватися. Свобода не прийде відразу, але з часом і зосередженістю ви можете управляти своїм бізнесом, а не бізнес буде керувати вами.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu