Спільнота, Технології

GitHub запустив пожертви – можна підтримати open source розробників

24 Травня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс GitHub почав тестувати інструмент Sponsors, як повідомляє TechCrunch. Це можливість пожертвувати кошти розробникам open source проектів. Платежі можуть бути одноразовими чи повторюваними. Розробники зможуть виставляти різні тарифи з привілеями в залежності від суми пожертвування.

У перший рік роботи інструменту сервіс не стане стягувати комісію. 100% пожертвуваного зараховуватиметься авторам. Крім того, компанія запустила спеціальний фонд, який буде подвоювати внески. На кожного розробника в фонді виділено по $ 5000. У планах GitHub зробити так, щоб пожертви могли робити не тільки окремі користувачі, а й організації. Також хочуть підключити отримання пожертвувань для команд.

Поки програма знаходиться в закритій беті – щоб приймати пожертвування, потрібно подати заявку та пройти модерацію. Не обов’язково бути розробником – до участі також доступні ментори, технічні письменники та інші учасники. Як пише компанія, гроші можна буде вивести «в усіх країнах, де представлений GitHub».

Чи входить в їх список Україна – невідомо, на сторінці підтримки немає списку підтримуваних локацій. Детальніше про програму можна дізнатися на сайті GitHub .

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu