Спільнота, Технології

GitHub запустив пожертви – можна підтримати open source розробників

24 Травня, 2019

Сервіс GitHub почав тестувати інструмент Sponsors, як повідомляє TechCrunch. Це можливість пожертвувати кошти розробникам open source проектів. Платежі можуть бути одноразовими чи повторюваними. Розробники зможуть виставляти різні тарифи з привілеями в залежності від суми пожертвування.

У перший рік роботи інструменту сервіс не стане стягувати комісію. 100% пожертвуваного зараховуватиметься авторам. Крім того, компанія запустила спеціальний фонд, який буде подвоювати внески. На кожного розробника в фонді виділено по $ 5000. У планах GitHub зробити так, щоб пожертви могли робити не тільки окремі користувачі, а й організації. Також хочуть підключити отримання пожертвувань для команд.

Поки програма знаходиться в закритій беті – щоб приймати пожертвування, потрібно подати заявку та пройти модерацію. Не обов’язково бути розробником – до участі також доступні ментори, технічні письменники та інші учасники. Як пише компанія, гроші можна буде вивести «в усіх країнах, де представлений GitHub».

Чи входить в їх список Україна – невідомо, на сторінці підтримки немає списку підтримуваних локацій. Детальніше про програму можна дізнатися на сайті GitHub .

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu