Криптовалюта, Новини

Токени Telegram виходять в публічний продаж

11 Червня, 2019

Обмежене число кріптотокенів Telegram вперше буде продаватися в публічному доступі, перед повномасштабними торгами восени цього року, повідомляє TechCrunch.

Компанія, яка розробляє месенджер, вже підняла $1,7 млрд на закритому ICO в минулому році – тоді її токени були доступні тільки акредитованим інвесторам.

Gram
Зараз же токени Gram будуть пропонувати звичайним криптопокупцям, лістинг буде проводитися на біржі Liquid 10 липня цього року. Повноцінний публічний продаж токенів почнеться в жовтні цього року, правда, в США, Японії і Китаї ці активи доступні не будуть.

Видання зазначає, що до даного перепродажу компанія готується в умовах «радіомовчання», що дивно. Продажем буде займатися не сам Telegram, а найбільший власник Gram-токенів в Азії під назвою Gram Asia. Прес-реліз компанії, який оголошує про продаж, готувався як ніби без участі Telegram, наприклад, в ньому немає цитати Павла Дурова з цієї нагоди.

«Досить дивна ситуація, навіть для крипто-світу, оскільки тут прийнято підтверджувати продаж і партнерство», – зазначає видання.

Читайте «Український Спектр» у Facebook.

Український Спектр Читайте «Український Спектр» у Telegram
«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram