Новини

Головний дизайнер Apple Джоні Айв покине компанію і створить свою – Apple буде її клієнтом

01 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Головний дизайнер Apple Джоні Айв покине компанію після майже 30-річної роботи в ній. Він створить власну дизайнерську студію, йдеться в заяві Apple.

Компанія не розкриває подробиці нового проекту, проте обіцяє стати клієнтом нової дизайн-студії.

Як повідомляє Financial Times, компанія Айва буде називатися LoveFrom. Студія буде запущена в 2020 році. Партнером проекту стане товариш Айва, дизайнер Марк Ньюсон.

Видання вважає, що «відхід найвідомішого в світі промислового дизайнера і хранителя всієї естетики Apple стане шоком для інвесторів і клієнтів».

Айв працював в Apple c 1992 року. Під його керівництвом був розроблений дизайн першого iMac, iPod, iPhone, Macbook в алюмінієвому корпусі. Він також розробив інтерфейс iOS 7.

«Після майже 30 років і величезної кількості проектів я найбільше пишаюся роботою, яку ми виконали, щоб створити команду дизайнерів, вибудувати процеси і культуру в Apple, які не мають собі рівних», – сказав Айв, слова якого наводяться в повідомленні.

Обов’язки Айва в Apple перейдуть до віце-президенту з промислового дизайну Евансу Хенкі і віце-президенту по дизайну інтерфейсів Алану Даю. Вони будуть підкорятися операційного директору Apple Джеффу Вільямсу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu