Spectr вподобав, Історії

Розробка першого мобільного додатку. 10 порад як зробити це з успіхом.

06 Липня, 2019

З чого почати розробку мобільного додатку у 2019 році? Навіщо ви хочете створити ваш додаток? Ви хочете слави, або ви зіткнулися з проблемою, яку ви можете вирішити? Відповідь на це запитання визначить, чи буде ваша програма успішною чи ні.

Нижче ми підготували переклад керівництва з сайту Entrepreneur, щоб ви змогли почати працювати над створенням власного додатку для мобільних гаджетів, але зауважте, ці кроки підійдуть не для всіх. Візьміть те, що найкраще підходить для вашої стратегії, або чітко дотримуйтесь всіх кроків. І пам’ятайте, важливо почати працювати.

Крок 1: Придумайте ідею

Якщо у вас вже є ідея для додатку, переходьте до наступного кроку. Якщо немає – читайте далі. На оодну хорошу ідею, потрібно знайти реальні проблеми. І вони всюди!

Успішні підприємці вирішують проблеми так, як ми собі уявити не могли. Якщо ви уважно придивитеся, кожен сервіс і продукт, який ви використовуєте, створений для вирішення будь-якої проблеми.

Тому шукайте проблеми в своєму повсякденному житті і записуйте їх на папері. Потім почніть думати над тим, як ви будете їх вирішувати, і залиште тільки ті проблеми, які мають найбільший сенс.

Крок 2: Визначте попит та актуальність

Схвалення покаже, що попит на вашу програму існує. Ви можете отримати схвалення ідеї, використовуючи Планувальник ключових слів від Google – завдяки йому ви побачите, скільки людей шукає те, що ви намагаєтеся зробити. Ви також можете створити Лендінг, який широко освітить вашу ідею для програми.

Крок 3: Опишіть функціонал вашого додатку в документ

Якщо вашу ідею схвалять, це означає, що ви розробляєте щось, що люди хочуть використовувати. Тепер прийшов час детально описати ваш продукт в документі.

Записуючи ідею на папері, вдавайтеся до найглибші деталі. Розпишіть те, як буде виглядати ваш додаток, і вкажіть всі бажані функції. Так розробник зрозуміє ваші очікування.

Крок 4: Спершу реалізуйте лише важливий функціонал (Залиште додатковий на потім)

Потім подумайте над тим, які функції ви можете прибрати. Спочатку пропонуйте тільки ключові функції. Чи не розробляйте в першій версії просто «приємні» фічи, які завжди можна додати потім як оновлення. Це знизить початкові витрати на розробку і допоможе вам швидше вийти на ринок.

Крок 5: Почніть розробоку з хорошого дизайну

Дизайн – це не тільки те, як виглядає ваш додаток, але і те, які враження від користування ним отримає користувач. Знайдіть розробника, який на перше місце поставить дизайн (UX і графіку).

Крок 6: Найміть дизайнера / розробника

Шукайте компанію з сильною командою розробників, які приділяють велику увагу дизайну. Перед наймом програміста перегляньте його портфоліо. Якщо вам подобаються додатки, які він розробив, він, швидше за все, підійде для вашого продукту.

Крок 7: Створіть облікові записи розробників в магазинах додатків

Створіть облікові записи у відповідних магазинах додатків, щоб продавати свій продукт через ці платформи.

Крок 8: Інтегруйте аналітику

Аналітика допоможе вам відстежувати завантаження і активність в додатку. Використовуйте інструменти на зразок Flurry і Localytics.

Крок 9: Швидко отримуйте фідбек і імпровізуйте

Як тільки ваш додаток вийде в інтернет, поведінка перших користувачів допоможе вам зрозуміти, що потрібно вдосконалити в додатку. Продовжуйте прислухатися до фідбеку та імпровізувати.

Крок 10: Проведіть тестування та розширте функціонал

Ви розробили першу версію з обмеженими функціями. Тепер час представити нові фічі, від яких ви відмовилися на самому початку. За допомогою аналітики і фідбеку ви дізнаєтеся, чи будуть вони все ще актуальними.

Ці кроки скоріше є орієнтиром для створення вашого додатку найбільш ефективним чином на основі чималого досвіду. Коли ви будете готові почати, ви також повинні знати, що створення мобільного додатку є найпростішою частиною. Отримання клієнтів – це проблема.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu