Бізнес, Гаджети

Нові функції iPad, про які повинні знати підприємці

22 Серпня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

UAspectr вже розповідав про корисні функції для підприємців на iPhone цієї осені. В продовження ми виділили кілька функцій, якими порадує підприємців інший девайс Apple – планшет iPad.

Опції багатозадачності

На iPad розширилися можливості для продуктивної роботи з додатками. Ось що можна буде зробити з новою iPadOS:

Нові функції iPad, про які повинні знати підприємці - gadzhety, businessНові функції iPad, про які повинні знати підприємці - gadzhety, business
  • Відкрити кілька вікон однієї програми для різних завдань (режим Split View) – наприклад, щоб скопіювати текст з одного емейла в інший;
  • Відкрити кілька додатків одночасно (режим Slide Over) і швидко перемикатися між ними;
  • Використовувати один додаток в декількох частинах екрану для різних завдань;
  • Перетягувати контент в окрему частину екрану, щоб запустити відповідну програму (наприклад, можна перетягувати посилання, щоб відкрити Safari).

Цілі на корисне читання

Якщо ви не можете привчити себе читати фіксоване число сторінок в день, спробуйте встановити мету: iPad нагадає, що ви не укладаєтеся в «графік».

Повтор робочого столу iPad + MacBook

Це зручна і зрозуміла функція дублювання відбувається на двох екранах. Спробуйте використовувати iPad в парі з MacBook, щоб виступити з презентацією, провести ділову зустріч або планерку. Інший юзкейс – написи і замітки, які ви залишаєте в файлах на MacBook, будуть відразу видно на iPad, і навпаки.

Сортування контактів

У додатку «Контакти» з’являться нові мітки для більш зручної сортування карток з контактами.

Правки в PDF-документах без сторонніх програм з Apple Pencil

За допомогою Apple Pencil можна буде заскрініти веб-сторінку повністю (так-так, не тільки видиму частину) – і відразу зробити позначки: файл збережеться як PDF. До речі, з новою iPadOS можна створювати власні PDF-документи і розмічати існуючі – наприклад, обвести потрібні фрагменти або підкреслити місця, що вимагають правок.

Темний режим

Режим, що відображає деталі інтерфейсу в темних тонах, не тільки стильно виглядає, але і знижує навантаження на очі при роботі з iPad в місцях з недостатньою освітленістю. А якщо ви любите засиджуватися допізна за перевіркою пошти, спробуйте встановити автоматичне включення темного режиму в заданий час: це допоможе відновити баланс між роботою і відпочинком.

Зачитування повідомлень з AirPods

Чи використовуєте iPad в зв’язці з AirPods 2? Голосовий помічник Siri тепер зачитує вхідні повідомлення – і iPad не потрібно зайвий раз діставати. Інше цікаве оновлення в цій зв’язці: до iPad можна підключити дві пари AirPods одночасно для спільного прослуховування аудіо.

Розширена приватність при вході з Apple ID

Ми вже розповідали про те, що Apple ID можна буде використовувати для авторизації на сторонніх сайтах. Ця опція з’явиться і в iPad. Зверніть увагу, що при цьому не обов’язково залишати власникам сайту особистий мейл – Apple запропонує вам вибрати, якими даними ви хочете ділитися, або згенерує оригінальний емейл, який буде переадресовувати листи на вашу основну пошту.

Оновлений режим модему на iPad

На перший погляд незначна опція може бути дуже корисною, якщо ви часто працюєте в місцях з нестабільним Wi-Fi: найближча точка доступу iPad буде спрацьовувати автоматично, а пристрою не будуть втрачати підключення навіть в режимі сну.

Опції для зустрічей і авіаперельотів в «Картах»

Тепер за допомогою «Карт» можна відправити передбачуваний час вашого прибуття на місце зустрічі (воно буде автоматично оновлюватися). Ще одна опція карт корисна бізнес-мандрівникам: програма покаже інформацію про вашому рейсі, включаючи термінал і номер виходу на посадку.

Нагадування про конкретну людину

Відзначайте людини в нагадуванні, щоб отримати повідомлення, коли будете писати йому в «Повідомленнях». До речі, самі «Нагадування» оновилися зовні і їх дизайн можна буде налаштовувати.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu