Бізнес

Сервіс доставки їжі Menu Group з інвестиціями засновника Delivery Club купив Eda.ua

31 Липня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Сервіс доставки їжі Menu Group, в 2017 році привернув $3 млн від засновника Delivery Club Левона Оганесяна і декількох венчурних фондів, придбав українську компанію Eda.ua. Розповідаємо про основні моменти.

У найближчі два роки Menu Group має намір вкласти понад $10 млн в запуск доставки в Казахстані, Молдові, Узбекистані та Киргизстані.

Сервіс доставки їжі Menu Group з інвестиціями засновника Delivery Club купив Eda.ua - businessСервіс доставки їжі Menu Group з інвестиціями засновника Delivery Club купив Eda.ua - business

Сервіс буде дотримуватися гібридної моделі бізнесу – самостійно привозити замовлення в десяти містах України і працювати як маркетплейс ще в 19 містах, поступово перемикаючи більше 1500 партнерів Eda.ua на свою платформу.

Що буде з Eda.ua

Команда Eda.ua увійде до складу нового сервісу доставки готової їжі Menu Group, який запуститься на українському ринку під брендом menu.ua цієї осені.

На сьогодні в Eda.ua працює 40 чоловік.

Що таке Menu Group

Menu Group був заснований в Вірменії в 2012 році, все почалося з сервісу доставки їжі menu.am. Головний офіс компанії знаходиться в Єревані. На сьогодні компанія об’єднує служби доставки їжі в Вірменії, Грузії та Білорусі, в ній працює понад 1000 осіб.
Сервіс доставки їжі Menu Group з інвестиціями засновника Delivery Club купив Eda.ua - business
До кінця року компанія планує вийти на показник GMV (загальний обсяг товарообігу) в розмірі $ 35 млн і досягти планового показника виручки в $ 10 млн.

Як Menu Group буде розвиватися в Україні

Купівля Eda.ua дозволить Menu Group швидко зайти на український ринок з готовою командою і експертизою. За словами засновника компанії Вагана Керобян, за найближчі 2 роки Menu Group має намір вкласти в розвиток українського проекту як мінімум 100 млн грн.

В Україні menu.ua буде працювати по гібридній моделі – самостійно доставляти замовлення готової їжі в 10 містах України, а також працювати як агрегатор в 29 містах.

Сервіс доставки їжі Menu Group з інвестиціями засновника Delivery Club купив Eda.ua - business

Потенціал українського ринку готової їжі

За оцінками Керобян, на сьогоднішній день обсяг ринку доставки готової їжі в Україні становить близько 10-15 млрд грн і зростає на 20-25% щороку. Таке зростання пов’язують зі стрімким зростанням числа користувачів мобільного інтернету. Більше 60% населення (25 млн чоловік) користуються інтернетом, 15-20% з них замовляють їжу онлайн (4-5 млн чоловік).

«Зараз онлайн-продажі генерують близько 20% від загального прибутку ресторанів, однак цей показник зростає, оскільки частота замовлень онлайн вже в 2-3 рази перевищує дані по відвідуваності», – говорить засновник Menu Group.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu