Бізнес, Поради

Як збільшити продажі? Маленькі зміни які вам допоможуть

12 Вересня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

На початку навчального року магазини усіма силами намагаються переманити один у одного клієнтів і використовують для цього традиційні стратегії на зразок великих знижок. Підприємець Шон Классен зібрав думки покупців і прийшов до висновку, що заробити більше грошей можна інакше – просто використайте наступні методи підвищення продажів.

Продовжуйте покращувати клієнтський досвід

Зрозуміло, рітейлери заслуговують похвали через вже виконаної роботи: зараз легко знайти найближчий магазин, перевірити наявність товарів і дізнатися їх ціну. Проблема в тому, що все інше ігнорується.

Як збільшити продажі? Маленькі зміни які вам допоможуть - porady, businessЯк збільшити продажі? Маленькі зміни які вам допоможуть - porady, business

Людей не влаштовують складності з поверненням речей, пошуком паркування та входу. Респонденти вказали, що саме ці моменти можуть вплинути на їхнє рішення повернутися до того чи іншого продавцю.

Це не дивно – кожен раз, коли ви злитесь через парковки, ідея зробити замовлення в інтернет-магазині з швидкою доставкою додому починає здаватися все більш привабливою.

Дбайте про клієнтів так, як ваша мама дбала про вас, і зростання продажів не змусять довго чекати.

Використовуйте переваги реального магазину

Що, якщо ви візьмете частину грошей, які йшли на щось очевидне, наприклад на доопрацювання сайту, і витратите їх на поліпшення обслуговування?

У нью-йоркському магазині чоловічого одягу Nordstrom можна доплатити $20 і отримати замовлення через чотири години або швидше. При цьому послуга доступна 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Це зручніше, ніж Amazon, і я готовий витратити трохи грошей на доставку, тому що певна річ потрібна мені прямо зараз. Але така швидкість можлива саме тому, що у компанії є фізична версія магазину.

Або подивіться на Nike і його додаток для членів клубу NikePlus, що дозволяє дистанційно підібрати одяг і взуття, відкласти вподобані товари, а при необхідності порадитися з консультантом. Саме такі кроки допомагають завоювати симпатію клієнтів і зробити крок на зустріч для збільшення продажів вашого магазину.

Задіюйте існуючі можливості

Можете собі уявити, що покупець отримає товар з вашого магазину через годину після замовлення? А що, якщо я скажу вам, що все необхідне для цього у вас вже є?

Найміть підлітків, які в літні канікули підробляють на парковці. Принаймні один або два з них проводять більшу частину часу в будці на в’їзді.

При надходженні замовлення вони можуть зайти в магазин, забрати пакет і передати його водієві Uber, який і доставить замовлення клієнтам. Одним махом ви могли б вирішити проблеми з паркуванням і пошуком входу, не кажучи вже про створення безпрецедентної служби доставки.

Станьте новатором

Якщо традиційні ритейлери не навчаться відповідати очікуванням покупців, за них це зроблять стартапи.

Візьмемо, наприклад, Happy Returns – компанію, яка встановлює автомати для самостійного повернення товарів в таких місцях, як Nordstrom Rack. Самі рітейлери досі не зробили цей процес сучасним і зручним, а тому дозволили іншим підприємцям заробляти гроші, які могли б отримувати самі.

Якби ви були пересічним продавцем, який придумав просту систему повернення, стали б ваші клієнти йти до конкурентів? Навряд чи.

Під час, коли онлайн-шопінг зрівнявся зі звичайними магазинами, єдиний спосіб виділитися – це поліпшити традиційні моделі. Наше дослідження показало, що вдосконалення всього декількох ключових моментів може змусити споживачів витрачати на $97 більше, що складеться в додаткові $200 млрд.

Рітейлерам пора повернутися в школу – підприємці, що прагнуть до знань, отримають не просто прохідні бали, а довгостроковий успіх, скоротивши при цьому залежність від знижок.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu