Бізнес, Маркетинг, Спільнота

Кращі telegram-канали про бізнес, стартапи та маркетинг

17 Листопада, 2019

Редакція UAspectr склала список найпопулярніших Telegram-каналів про бізнес, стартапи та маркетинг(лише російськомовні канали).

«Бізнес-Конструктор»

Один з найбільших Telegram-каналів про бізнес, в якому описані технології побудови системного бізнесу, перевірені на досвіді Кирила Куницького і компанії «Бізнес-Конструктор».

Кращі telegram-канали про бізнес, стартапи та маркетинг - community, online-marketing, businessКращі telegram-канали про бізнес, стартапи та маркетинг - community, online-marketing, business

У матеріалах каналу можна знайти відповіді на безліч питань – про продажі, управлінні фінансами, про організацію роботи, правильної мотивації співробітників. Крім того, редакція «Бізнес-Конструктора» раз на тиждень вибирає кілька найактуальніших питань читачів, на які відповідають експерти.

Startup Level

Цей Telegram-канал належить Ігорю Стефурак. Він займається проектом Workcelerator, який присвячений нетехнічним вакансіям в креативних сферах.

Ігор публікує матеріали про все, що пов’язано зі стартапами, а також пише про досвід українських та зарубіжних підприємців, про корисні інструментах для ведення бізнесу. На каналі можна почитати цікаві статті та інтерв’ю, поради щодо підбору літератури, новини і дізнатися про особисті відкриття автора.

DDlinks

Канал засновника бізнес-акселератора для технологічних стартапів GrowthUP Дениса Довгополого.

На своєму каналі Денис розміщує матеріали з анонсами бізнес-подій, новинами ринку, корисними інструментами для підприємців. Контент орієнтований на фахівців у сфері ІТ і стартапів. Велика частина публікацій – англомовні.

«Лавка Продуктового Дизайну»

Канал веде продуктовий дизайнер і куратор школи Projector Денис Судилківська.

На каналі Дениса відсутня реклама і є багато корисних порад про створення та подальший розвиток продукту. Також автор розповідає про дизайн-рішення, креативності, про те, як вони впливають на структуру бізнес-моделей, публікує власні враження та найцікавіші моменти з різних конференцій.

 «Технології, медіа та суспільство»

Цей Telegram-канал належить журналістові Андрію Бродецький. Він пише про технології і про їх вплив на суспільство. На каналі можна знайти посилання на лонгріди, цікаві графіки і відео. Автор публікує актуальні новини зі світу технологій і висловлює свою думку про нейросеті, використання дронів в повсякденному житті, а також про застосування штучного інтелекту.

Dubilet

Колишній IT-директор «ПриватБанку» і співзасновник першого в Україні мобільного банку Monobank Дмитро Дубілет також веде свій Telegram-канал.

Дмитро пише про останні оновлення банку, публікує новини з технологічної і банківської сфер, ділиться останніми трендами світових платіжних систем і час від часу розміщує новини про актуальні події в Україні та світі.

SOLAR NOTES

Власник креативного агентства Solar Digital Кирило Соляр веде свій канал про розвиток креативних проектів.

Автор пише про управління, вирішенні поширених проблем, з якими стикаються креативні команди і їх керівники. Крім того, на каналі є формат під назвою «Личка». Кирило проводить чат-інтерв’ю з успішними представниками креативної сфери, які публікуються в блозі агентства. Посилання на ці інтерв’ю викладаються на каналі.

Бізнес Ідеї По Новому

Канал в телеграм з колекцією готових бізнес-ідей. Пости паблік діляться на різні категорії.
Розглядаються ідеї і їх втілення в життя з різних сфер бізнесу: від хіпстерскіх смузі-барів до роботизованих акваріумних рибок і створення рятує «похмільного команди».

Формула стартапа

Схожий на попередній канал по концепції, але без такого зручного хештег-рубрикатора.
Розбір ідей для бізнесу від етапу думок до отримання першого прибутку, а також поради мільярдерів, цікаві факти, рекомендації книг і останні новини зі світу бізнесу і стартапів.

AVENUE | бізнес Стрічка

Один з найбільших пабліків про бізнес і стартапи в телеграм. Основна спеціалізація – новини. Публікації виходять по одній штуці щодня.
Правда, ми так і не зрозуміли, навіщо до кожного посту прикріплювати одну і ту ж фірмову картинку пабліку.

Про Бізнес

Практично щоденні підбірки з трьома основними пунктами: останні новини, що почитати і що подивитися.
Це основний контент паблік, іноді розбавляють breaking news і постами з цікавими цифрами зі світу бізнесу.

Баблішко

Присвячений тіньовій економіці канал в телеграм. За словами творців, мова не про банальне ухиленні від сплати податків, а про розпил чиновниками і великими компаніями того самого баблішка і махінаторські схеми, які використовуються податківцями, банкірами і страховиками.
Крім постів про податки ми виявили в пабліку авторські лонгріди з аналітикою криптовалюти, огляди новин, рекомендації з кібербезпеки і тому, як не стати жертвою обману в мережі.

Нетворкінг для підприємців

Паблік про те, як налагоджувати ділові зв’язки, і які профіти можна з цього отримати. Психологія побудови комунікацій, правила нетворкінгу від відомих людей, рекомендації по знаходженню спільної мови навіть для самих «запущених» випадків.

Бізнес Ідеї 2.0

Один з трьох пабліків тематичної сітки про бізнес «Мережа Каналів 2.0». Інші два присвячені книгам і кейсам, а цей – виключно ідеям відразу із зазначенням вкладень, окупності та потенційного прибутку.
Публікації виходять практично кожен день і охоплюють абсолютно різні галузі: торгівлю, виробництво і сферу послуг.

Бізнес ідеї

Так, це ще один канал у телеграм про ідеї для бізнесу.
Крім статей з концепціями стартапів, на цей раз на каналі публікуються дайджести новин, корисні відеоролики, цікаві факти та інші ништяки для всіх, хто зацікавлений в тому, щоб почати свою справу.

Гденьгі?

Авторський канал з ідеями і схемами по заробітку в інтернеті. Всі рекомендації і статті пише один і той же чоловік, називаючи себе гуру в сфері онлайн-бізнесу.

Business Guru

Канал в телеграм з рекомендаціями по успішному веденню бізнесу.
Приклади розглянутих тем: як завершити продаж так, щоб клієнт повернувся знову, як досягти максимальної продуктивності, як правильно скласти бізнес-план, як писати продають тексти і т.д.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu