Бізнес, Маркетинг

Який вплив на бізнес спричинять приховані лайки в Instagram?

19 Листопада, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Instagram есперементує з прихованою кількістю лайків під записами користувачів. Тобто тепер, теоретично в найближчому майбутньому, ми вже не знатимемо скільки лайків зібрав пост нашого улюбленого блогера. Або ще гірше. Тепер ми не дізнаємось скільки реакцій зібрав наш проплачений пост у інфлюенсера. Здавалось би, це не велика зміна, але вона матиме великий вплив на маркетинг в Instagram.

 

Який вплив на бізнес спричинять приховані лайки в Instagram? - online-marketing, businessЯкий вплив на бізнес спричинять приховані лайки в Instagram? - online-marketing, business

Платформа для роботи з блогерами HypeAuditor проаналізувала понад 154 тисяч популярних акаунтів в Instagram, які працюють в регіонах, де зараз тестується приховування лайків. Ось які висновки можна зробити.

На даний момент Instagram запустила функцію приховування лайків в тестовому режимі в Австралії, Бразилії, Канаді, Ірландії, Італії, Японії та Нової Зеландії. Далі платформа хоче провести подібний експеримент в США. У Великобританії поки що лайки не приховуються і тому в якості еталону нормальних показників для аналізу були використані дані з цієї країни.

Поки що Instagram не опублікував будь-яких офіційних звітів про те, як нова функція вплине на роботу в соцмережі. Але ось аналітики HypeAudior зробили такі прогнози.

Рівень залученості впаде

Неважливо, Instagram чи приховує Instagram загальну кількість лайків чи ні, ваш рівень залученості все одно падатиме. Справа в тому, що він падає вже давно – люди все менше і менше взаємодіють з контентом. А коли пропаде загальне число лайків, то деякі користувачі можуть подумати, що лайкать взагалі ні до чого, а значить не буде і взаємодії.

Можливо, Instagram хоче приховати лайки, щоб ніхто не бачив, що падає залученість? Зрештою, саме залученість рухає їх бізнесом.

Якість контенту знизиться

Подобається вам це чи ні, але Instagram це майданчик, де величезна конкуренція. Багато хто займається там бізнесом і борються за увагу користувачів. Кількість лайків – це оцінка якості контенту, а залученість допомагає визначити цю саме якість і актуальність. Приховуючи лайки Instagram як би натякає, що якість не грає будь-якої ролі, тому що ніхто не побачить, скільки лайків він зібрав – 50 або 5 тисяч.

Багатьом доведеться перейти на платну рекламу

Якщо органічне охоплення і залученість падають, то Instagram буде активно просувати платну рекламу. Компанія знає, що зараз конверсія на платформі дуже низька (особливо в деяких регіонах). Саме тому бізнесу та інфлюенсерам доводиться більше покладатися на платну рекламу, щоб мінімізувати збиток, заподіяний спадом органічної залученості.

Не всі вважають рекламу в Instagram ефективною. Вона приносить величезну кількість лайків, але не дає майже ніякої конверсії і слабо збільшує число підписників.

Instagram стане єдиним власником даних

Зараз аналітика Instagram має дуже обмежений функціонал. Саме тому багато бізнес-акаунтів використовують сторонні кошти для аналізу ефективності своїх постів. Якщо якісь цифри будуть приховані, то, швидше за все, ці сторонні сервіси не зможуть збирати статистику, а значить всі дані будуть зберігатися тільки у Instagram. Це знову ж таки погано для просування бізнесу або продукту на платформі, тому що не можна буде проаналізувати результати.

Instagram перестане бути корисним для маркетингу

Маркетологи покладаються на певні метрики для оцінки ефективності кампаній. Самі базові цей вплив, ступінь залученості і кількість підписників. Якщо прибрати одну з найважливіших метрик, Instagram стане непотрібним для маркетингу. Ніхто не буде проводити рекламні кампанії в Instagram і вкладати гроші у виробництво контенту, якщо не можна буде проаналізувати результат.

Навіть якщо Instagram вважає, що займається благородною справою і хоче вирішити проблему погоні за лайками, компанія повинна не забувати про тих, хто наводить безліч користувачів на платформу. Контент-маєри вкрай важливі для успіху і подальшого зростання Instagram. Якщо їм не сподобається оновлена ​​платформа, вони поведуть свою аудиторію в інше місце. У підсумку в Instagram буде порожнім, заповненим низькоякісним контентом, що приносить менший прибуток.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu