Новини

Найдорожчі українські бренди: в рейтинг увійшли Grammarly і Petcube

24 Листопада, 2019

Не забудьте поширити ❤️

Журнал НВ спільно з компанією MPP Consulting випустили сежій рейтинг сотні найдорожчих брендів України. Список опублікував «НВ Бізнес».

У рейтингу враховується не капіталізація компанії, а вартість бренду. Її оцінюють на основі фінансових результатів компаній-власників марок, а також інших факторів: географії, технологічної складової, інвестпривабливості галузі і так далі.

За минулий рік перша сотня українських брендів додала в ціні 4,7%, зараз її оцінюють в $ 6,2 млрд. Перша трійка не змінилася: «Моршинська» ($ 550 млн), «Нова пошта» ($ 310 млн) і Rozetka ($ 302 млн ). Весь список доступний за посиланням .

Найдорожчі українські бренди: в рейтинг увійшли Grammarly і Petcube - news

У рейтинг цього року вперше увійшли технологічні компанії Grammarly і Petcube. Бренд розробника ПО для перевірки англійської оцінили в $ 150 млн (12 місце), а виробника пристроїв для домашніх тварин – в $ 25 млн (52 місце).

У списку також присутні телеком-оператори «Київстар» ($ 141 млн, 13 місце) і Lifecell ($ 100 млн, 19 місце), а ось «Воля» вибув. Крім цього, є бренди зі сфери електронної комерції: «Цитрус» ($ 65 млн, 29 місце), «Фокстрот» ($ 48 млн, 36 місце), «Алло» ($ 41 млн, 38 місце), Comfy ($ 22 млн, 55 місце ) і Prom.ua ($ 14 млн, 69 місце).

 

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu