Новини, Партнерська новина

Відеосервісу MEGOGO виповнюється 8 років

24 Листопада, 2019

Не забудьте поширити ❤️

22 листопада, відеосервіс MEGOGO відсвяткував своє 8-річчя. Компанія за роки роботи виросла із українського онлайн-кінотеатру у розважальну платформу для усієї сім’ї та стала одним із найбільших відеосервісів Східної Європи.

Наразі на платформі близько 16500 одиниць VOD-контенту, серед яких: майже 10000 фільмів, більше 2200 мультфільмів та близько 1500 серіалів. За попередніми підрахунками, аби переглянути весь контент платформи, глядачу знадобиться більш як 5,5 років. Щомісяця на платформі понад 55 млн унікальних користувачів.

«Ми постійно зростаємо завдяки тому, що змінюємо все, до чого можемо дотягнутися. Ми робимо речі такими, якими вони мають бути, а не якими їх вигадали десятиліттями тому. Із першого дня існування сервісу наш фокус був на наших користувачів, так лишається і сьогодні, та буде у майбутньому. Щороку ми представляємо нашій аудиторії цілком нові та нетипові для нашого ринку проєкти», – розповідає Іван Шестаков, директор з маркетингу та стратегії MEGOGO.

Рівно 8 років тому, 22 листопада 2011 року, MEGOGO розпочала свою діяльність. Із самого початку платформа мала лише веб-версію, а через кілька місяців сайт було адаптовано під мобільні пристрої, і вже згодом з’явився перший додаток для Smart TV. Восени 2012 компанія запустила мобільні додатки для Android та iOS. У 2017 та 2018 роках Google Play відзначав додаток найкращим у своїй категорії, а у 2016 році таке ж визнання MEGOGO отримав від AppStore.

Відеосервісу MEGOGO виповнюється 8 років - partners, news

Влітку 2014 року відеосервіс запустив мовлення у 4К. А у 2015 році на MEGOGO з’явився повноцінний розділ із телебаченням. Загалом на платформі більше ніж 230 каналів, доступних для українського глядача. Того ж року платформа розпочала створювати власні тематичні інтерактивні канали, яких наразі вже більше 50. Не так давно компанія LG Electronics і MEGOGO оголосили про запуск спільного проєкту – LG ПЛЮС КАНАЛИ. Це абсолютно новий спосіб взаємодії з «розумним» телевізором, що дає користувачам досвід «безкоштовного» та комфортного телеперегляду.

Влітку 2016 року платформа запустила унікальний продукт MEGOGO LIVE, що транслював масштабні спортивно-культурні заходи, який згодом змінив формат. Наразі проєкт переформатувався у канал молодіжної альтернативної музики із щомісячною аудиторією більше 200 000 постійних фанів.

Восени 2017 року відеосервіс представив новий логотип, айдентику і заявив про новий підхід у побудові телебачення майбутнього. Разом з тим, компанія презентувала власну монобрендову приставку MEGOGO BOX.

Із серпня 2018 року MEGOGO запустив розділ Спорт, де транслював топові футбольні чемпіонати Європи. І вже на початку 2019 року на платформі з’явився новий канал – MEGOGO Футбол, який є однією із ключових частин спортивного напряму, пропонує глядачам прямі трансляції, повтори найкращих матчів, новини футболу та інший футбольно-розважальний контент. Саме на MEGOGO Футбол можна переглянути трансляції онлайн матчів іспанської La Liga, французької Ligue 1 і німецької Bundesliga.

У лютому 2019 року на MEGOGO з’явилась можливість перегляду фільмів без підключення до інтернету. Одразу після попереднього завантаження файлу, глядач зможе дивитись контент у літаку, метро та будь-де із відсутнім інтернет-сигналом.

Окрім розвитку бізнес-напрямку, MEGOGO працює над соціальними ініціативами. Кілька років тому відеосервіс запустив проєкт «Дивись як чутно», який створює можливості перегляду кращого світового контенту для глядачів із вадами слуху, додаючи сурдопереклад, а також – із вадами зору, створюючи тифлокоментарі. Проєкт регулярно проводить кінопокази, їх кількість вже перетнула позначку у 70, а загальна відвідуваність – близько 13700 гостей.

За 8 років роботи у MEGOGO відбулось близько 400 партнерств. Серед них популярні бренди: «ПриватБанк», «Visa», «Кураж Базар», «Monobank», «Ulichnaya eda», «Бухта», «MasterСard», «Atlas Weekend», «Студія Квартал-95», «FILM.UA Group», «Lay’s», «Геркулес», «Поехали с нами», «PepsiCo» та багато інших. До того ж, MEGOGO співпрацює із некомерційними організаціями та створює проєкти для розвитку сучасного телебачення і кіно.

MEGOGO веде співпрацю із найбільшими світовими студіями та правовласниками, такими як: Universal Pictures, Sony Pictures Entertainment, The Walt Disney Company, FOXNOW, Amediateka, Paramount Pictures, Warner Bros., BBC та іншими. Це дозволяє глядачам платформи завжди отримувати актуальний та популярний контент.

Зараз відеосервіс доступний на таких пристроях: телевізори усіх марок зі Smart TV, смартфони, ігрові консолі, медіаприставки, VR-девайси та інші.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu