Маркетинг, Партнерська новина

Як розвинути свій YouTube-канал та залучити підписників – підслухано на Growth Marketing Stage 2019

28 Жовтня, 2019

Не забудьте поширити ❤️

16 – 17 жовтня в UNIT.City пройшла масштабна конференція з digital маркетингу – Growth Marketing Stage 2019. Вісім всесвітньо відомих спікерів поділилися своїм досвідом про те, як трансформується digital та чого очікувати у близькому майбутньому.

Так як багато уваги приділяється новим способам просування контенту, далі мова піде про, усім відомий, YouTube. На прикладі однієї із світових компаній ми розберемо, що потрібно зробити аби цей канал почав допомагати вашому бізнесу.

Як розвинути свій YouTube-канал та залучити підписників - підслухано на Growth Marketing Stage 2019 - partners, online-marketing

Bella Valentini, Hubspot, на Growth Marketing Stage 2019

Інсайдерські практики та тактики від Hubspot.

Hubspot – розробник продуктів для inbound marketing – методології приваблення споживачів за допомогою корисного контенту.
Acquisition marketer компанії Bella Valentini розповіла про те, навіщо брендам YouTube та дала корисні рекомендації як цей канал розвивати.

Що ви дізнаєтесь:

  • Чому YouTube — це топ канал для підвищення знання бренду та залучення покупців.
  • Інсайти про те, наскільки YouTube – важлива пошукова машина та як зробити контент цікавим та доступним для тисяч потенційних покупців.
  • Як конвертувати глядачів у ліди та покупки.

YouTube – друга пошукова машина у світі за кількістю користувачів. Понад 2 мільярди людей кожного місяця користуються ним.
Незважаючи на величезну аудиторію YouTube, лише 9% малих бізнесів використовують його для маркетингових потреб. І ще менше створюють стратегію для цього важливого каналу.

Отже, якщо ви все ще не використовуєте цей канал для вашого бізнесу, то варто почати.

Щоб допомогти вам потрапити у топ на YouTube, створити сильний бренд та отримувати покупців з його допомогою – використайте 4 рекомендації, які застосував HubSpot та отримав +1140% до місячного обсягу лідів з цього каналу. Якщо ви вже впевнений користувач та вмієте генерувати трафік через контент на Youtube, то перевірте, чи всі рекомендації ви вже імплементували.

1. Розробіть SEO стратегію специфічно для YouTube.

Коли ви чуєте “пошукова машина”, напевно, ви згадуєте Google. Але, як ви мабуть вже здогадались, другим за кількістю запитів є YouTube. Хоча нам і не звично асоціювати відео-сервіс із пошуком, але багато користувачів, особливо молодих, користуються ним навіть більше ніж Google.

При розробці стратегії почніть із ключових слів: поновлюйте список слів, шукаючи ті, що мають достатній обсяг, але не занадто конкурентні.

Впевніться, що ви додали пошукові слова у заголовок відео, додали відповідні теги та використали ключові слова в описі відео.

Наостанок, проконтролюйте, що ви промовляєте ключові слова вголос у самому відео — таким чином вони з’являться у SRT файлі.

SRT файли – дуже важливі, адже вони роблять відео контент “прочитаним” пошуковими машинами, а також дають можливість переглядати відео без аудіо.

Як бонус – додайте ваше найголовніше слово до назв raw відео-файла і custom thumbnail file nеред заливкою на YouTube. Все це скерує органічний трафік до вашого відео.

2. Зробіть ваш канал візуально привабливим та з вираженим брендуванням.

Канал сприймається особливо професійним, якщо його оформленню приділено багато уваги. Брендований контент можна швидко відрізнити у стрічці від інших відео, а обличчя на заставці та її дизайн і текст відіграють важливу роль у тому, чи подивляться ваше відео. Приділіть увагу шаблону заставки, повідомленню на ній та монтажу. Це того варте.

3. Створіть можливості для конвертування глядачів у ліди та покупців.

Обов’язково продумайте як ви можете конвертувати глядачів відео у клієнтів. Додайте відповідні лінки – картки, банери, текст.

Важливо: пам’ятайте, що лінки повинні доповнювати контент, а не переривати його.

Перевірте чи достатньо довго лінк знаходиться на екрані – так, щоб на нього можна було відреагувати. Використовуйте максимум 150 символів. Також варто вбудувати відслідковування у URL, бо так ви зберете дані про вашого глядача.

4. Пришвидчіть ріст каналу за допомогою платного та безкоштовного просування.

Перш за все, впевніться, що ви повністю використовуєте всі свої власні канали просування: поштову розсилку, соціальні медіа, месенджери, тощо. Для того, щоб отримати додаткових глядачів на YouTube – додавайте лінки на відповідне відео до ваших листів, анонсуйте новий випуск у соціальних мережах.

Для надшвидкого росту можна використати платну рекламу.

Розумний таргетинг та оптимізація будуть важливі та не зашкодять.

Автор: Катерина Ревенко, Засновниця GENETICA та стратег в MOON Studio

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu