Новини, Партнерська новина, Стартапи

Чим допомогти стартапу: перелік найпопулярніших українських сайтів для IT-бізнесу

16 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Платформа нативного контенту PRNEWS.IO оприлюднила перелік сайтів, які є ефективними майданчиками для стартапів та інтернет-підприємців. Якщо інформація про ваш проект або компанію розміщується хоча б на двох ресурсах зі списку, вітаємо – ви доволі впізнана персона у вітчизняному IT-комьюніті та ЗМІ!  Якщо ні – обирайте правильний сайт для того, щоб заявити про себе.

Ключовими критеріями для відбору онлайн-майданчиків стали концепція, контент і кількість унікальних переглядів за місяць. Також враховувалися ефективність публікацій на сайті та відгуки про нього представників інтернет-співтовариства.

“Кількість вітчизняних IT-сайтів постійно збільшується, зростає і якість контенту. Команда PRNEWS.io проаналізувала більше п’ятдесяти майданчиків і зупинилися на тих, публікації в яких стануть найефективнішими для стартапів та інтернет-підприємців. Ці сайти дозволяють розповісти про свій сервіс цільовій  аудиторії, привернути увагу інвесторів та знайомлять з кейсамами, що стануть корисними для розвитку власних проектів”, – прокоментував підсумки роботи засновник PRNEWS.IO Олександр Сторожук.

На AIN.UA (870 тис. унікальних читачів на місяць) розміщені всі новини стосовно інтернет-бізнесу в Україні та світі. Ви знайдете відповідь на будь-яке питання, і матимете нагоду розповісти про свій сервіс чималій аудиторії.

Найненудніший техноблог України gagadget.com (1 млн.читачів) користується популярністю серед шанувальників техноновин, оглядів новітніх технологій, гаджетів і IT-продуктів.

Всім, хто цікавиться інвестиціями, інвестпроектами для розвитку стартапу – ласкаво просимо на inventure.com.ua (70 тис. читачів).

Сайт itc.ua (2,2 млн.читачів) вважається найпопулярнішим в Україні онлайн-ресурсом, який повністю присвячений сфері інформаційних технологій.

Максимально креативно про ринок цифрових технологій і все розумні новинки розповість сайт keddr.com (244 тис.читачів). У цьому йому допомагають відеоблог, аудіоподкасти і різноманітні огляди.

Все про маркетинг і найактуальніші технології для бізнесу, стартапів і підприємців читайте на сайті marketer.ua (42 тис.читачів). Розміщення на даному ресурсі забезпечить вам пильну увагу аудиторії і репости на спеціалізованих майданчиках.

Онлайн-журнал mc.today (150 тис.читачів) розповість про найважливіші інструменти просування для малого і середнього бізнесу, досвід успішних українських IT-компаній і унікальні кейси.

Концепція сайту MMR.ua (73 тис.читачів) націлена на інформування і зростання корпоративних і агентських професіоналів у сфері маркетингу, PR, реклами, digital- і sustainability професіоналів. Якщо ви створили крутий відеоролик – обов’язково надсилайте його сюди!

Онлайн-ресурс nachasi.com (130 тис.читачів) знайомить користувачів з трендами інтернет-бізнесу, інструментами креативної індустрії, технологіями і урбаністикою.

Sostav.ua (40 тис.читачів) – інформаційно-аналітичний портал, присвячений діджитал, медіа, рекламі, маркетингу та pr. Розміщення на цьому ресурсі надасть гарантований імпульс для просування вашої бізнес-ідеї.

Героями vctr.media (80 тис.читачів) стають люди і компанії, які заробляють в сфері маркетингу і бізнесу: підприємці, розробники, стартапери, дизайнери. Історії бізнесу в обличчях, інтерв’ю, інфографіках.

* Дослідження проводилося на базі даних каталогу PRNEWS.io і Similarweb.
** При підготовці релізу ми посилалися на кількість унікальних візитів на кожен із зазначених сайтів за січень 2020 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu