Інвестиції, Історії, Новини, Стартапи

Український стартап Meredot привернув інвестиції від фонду Overkill при оцінці в 1,33 млн євро

21 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Український стартап Meredot , який розробляє технологію бездротової зарядки, привернув preseed-інвестиції від Overkill . Сума не розкривається, але зазвичай фонд інвестує до 220 000 євро, а оцінка Meredot склав 1,33 млн євро. 

За період роботи з фондом ми прийшли до принципово нового продукту, що і допомогло знайти перших клієнтів.

Раніше Meredot створив «розумну розетку», а також оптимізував існуючі можливості бездротових зарядок. Тепер компанія знайшла нішу в сфері спільного використання електросамокатів і розробляє бездротову док-станцію. Її називають критично важливою і відсутньої частиною цієї інфраструктури. Зараз Meredot підписує угоди в Європі (Балтика) і США.

Overkill Ventures – венчурний фонд і акселеративному програма для проектів на етапах pre-seed і seed. Крім інвестицій, вони допомагають проектам знайти європейських клієнтів і налагодити контакти з партнерами. Раніше інвестиції від Overkill привертав український стартап Axdraft.

До вкладень від Overkill стартап Meredot отримав ангельські інвестиції від фонду CYFRD (партнери Михайло Харенко та Юрій Філіпчук). Цей фонд вкладає від $20 000 до $100 000. Також Meredot отримував грант за програмою Horizon-2020 на суму 50 000 євро.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu