Історії, Стартапи

Виходець з України створив додаток для схуднення Noom. У 2019 його виручка склала $ 237 млн

21 Січня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Українець Артем Петак разом з партнерами вісім років створили додаток для здорового способу життя Noom. А сьогодні він приносить більше $200 млн в рік.

Сумарно Noom залучила $ 114,7 млн ​​інвестицій. Серед інвесторів проекту – Sequoia Capital, Samsung Ventures, Aglaé Ventures і інші.

Історію стартапу розповів Forbes, UAspectr вибрав найцікавіше.

З чого все почалося

Уродженець України Артем Петак закінчив Прінстонський університет, в якому вивчав психологію і інформатику. Потім він працював в Microsoft, а після – в Google.

У 2008 році він і Саецзюй Цзеон придумали створити додаток, який«змінить індустрію схуднення». На розробку пішло 8 років: заснували компанію в 2008 році, а Noom запустили тільки в 2016-му. Останні кілька років намагалися впоратися з попитом на продукт і випускати нові версії на основі призначених для користувача даних.

За 4 роки додаток сумарно скачали 50 млн раз, а його виручка за останній рік зросла в чотири рази – до $ 237 млн ​​у порівнянні з $ 61 млн в 2018 році. У 2017 році сервіс заробляв всього $ 12 млн.

Виходець з України створив додаток для схуднення Noom. У 2019 його виручка склала $ 237 млн - startups, story

Фото Forbes.com

НЕ ще один додаток для схуднення

Ринок цифрових інструментів для схуднення в США перенасичений: в минулому році його обсяг оцінювався в $ 1,4 млрд, і, як очікується, він продовжить рости.

В App Store можна знайти більше 200 додатків для схуднення, серед них MyFitnessPal від бренду спортивного одягу Under Armour, популярні Fitbit і Calm, які пропонують як фізичні, так і психологічні заняття.

Підписка на них дешевше, ніж на Noom, який займає 23 місце серед додатків для здоров’я в магазині Apple, а його рейтинг в Google Play – 3,9.

На думку Петакова, додаток логічніше порівнювати з сервісами для медитації на кшталт Headspace або Calm, ніж з Weight Watchers для контролю ваги. Noom не вважає калорії і не диктує користувачеві, що є, а що ні. Замість цього додаток намагається вивчити звички користувача, з’ясувати, що лежить в основі його згубних пристрастей і допомогти йому з ними впоратися.

Скільки коштує передплата

Користувачі можуть купити підписку на Noom на період від місяця до року. Пробна версія розрахована на 14 днів і коштує від $1 до $18. Середньомісячна вартість підписки на Noom може бути більше або менше – це залежить від тривалості програми, яку вибрав користувач.

Середня ціна становить від $ 30 до $ 49 в місяць. Але, як стверджує компанія, більшість користувачів купують пакет на чотири місяці за $129 – в цьому випадку місяць використання сервісу обійдеться в $32,25.

Другий за популярністю варіант – піврічна програма за $149 (або $24,83 в місяць). Більш короткі програми на один і два місяці коштують $59 і $99 відповідно.

Як працює Noom

Noom використовує штучний інтелект, принципи доказової фізіології, психології і когнітивно-поведінкової терапії.

«Оскільки ми впливаємо на мозок, то результати розраховані на тривалий термін: за нашою статистикою, через рік після використання Noom 60% користувачів зберігають нову вагу», – каже Петак.

В середньому учасники, які проходять програму до кінця, втрачають 7,5% від маси тіла за чотири місяці.

Користувачі Noom заповнюють анкети і ставлять цілі, наприклад, зниження ваги або сантиметрів в талії. Питання досить конкретні, наприклад, чи були в родині випадки захворювання на цукровий діабет або хвороби серця. Також користувачі передають Noom приблизний графік свого харчування.

Досягати цілей користувачам допомагають тренери компанії, з якими можна спілкуватися через Noom. Користувачі також можуть відстежувати вагу, кров’яний тиск і рівень цукру в крові, складати історію харчування і вправ. У додатку є база даних продуктів, яка включає в себе 3,7 млн ​​найменувань.

Команда

В кінці 2019 року Noom найняла 1000 тренерів, щоб впоратися з «передсвятковою лихоманкою», коли люди починають активно піклуватися про своє здоров’я і фігуру. В результаті число співробітників компанії зросла до 1800 осіб.

У Noom стверджують, що понад 90% співробітників працюють повний день, отримуючи соціальний пакет. Головний офіс знаходиться в Нью-Йорку.

З усіх співробітників приблизно 100 чоловік не є тренерами.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu