Новини, Розробникам

Найпопулярніші та затребувані мови програмування – рейтинг Hired

11 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Рекрутингова компанія Hired ( заснована вихідцем з України) опублікувала щорічний звіт State of Software Engineers Report. У ньому перераховані найбільш затребувані і найпопулярніші мови програмування для розробників. Ключові витримки призвело видання ZDnet.

Кого шукають роботодавці

Найбільш затребувані мови програмування вимірювали за кількістю співбесід, які запропонують претендентам в США за період від 2 до 6 тижнів.

  • Go – 9,2 співбесід;
  • Scala – 8,5 співбесід;
  • Ruby – 8,2 співбесід;
  • TypeScript – 7,9 співбесід.

Найпопулярніші та затребувані мови програмування - рейтинг Hired - developers, news

Ці мови утримують лідерство вже кілька років, відзначають в Hired – попит на фахівців все ще не наздоганяє пропозицію. При цьому особливо активно компанії шукають досвідчених розробників: 4-6 років досвіду для Go, 6-10 років для Ruby, 10 років для Scala.

Найбільш популярні мови та інші висновки

Мови, якими користуються опитані розробники, відрізняються від самих затребуваних.

  • Найчастіше пишуть на JavaScript (63% опитаних), Python (44%) і Java (38%). Hired зазначає що вони популярні через широке поширення і якісні бібліотеки.
  • Найменше зараз поширені мови Kotlin, Objective-C і R.
  • Розробникам найбільше подобається працювати з Python, JavaScript і Java, самими «нелюбимими» визнали Ruby, PHP і Objective-C.
  • Найактивніше інженерів сьогодні наймають в компаніях з розробки AR і VR, в ігровій індустрії і сфері комп’ютерного зору. А ось в блокчейні попит на таланти серйозно впав.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu