Бізнес, Новини, Стартапи

У списку найдорожчих стартапів світу – 4 з українськими коренями. Вони коштують понад $1 млрд

02 Вересня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Аналітична платформа CB Insights зібрала всі стартапи, які оцінюють більше ніж у $1 млрд, в один список – «Глобальний клуб єдинорогів». У ньому чотири компанії, які пов’язані з Україною, розповідають в MC.today. Ми в UAspectr ділимося з вами найцікавішим.

Хто з українців потрапив в список?

У списку платформи CB Insights 490 єдинорогів з усього світу. Чотири з них засновані українцями.

У списку найдорожчих стартапів світу - 4 з українськими коренями. Вони коштують понад $1 млрд - startups, news, businessУ списку найдорожчих стартапів світу - 4 з українськими коренями. Вони коштують понад $1 млрд - startups, news, business

Revolut, $5,5 млрд

Фінансово-технологічна компанія, головний офіс знаходиться в Лондоні. Надає банківські послуги. Один зі співзасновників – одесит Влад Яценко. Головним продуктом Revolut є платіжна карта з супернизькою комісією по всьому світу. Також компанія поступово запускає додаткові фінансові послуги, починаючи зі страхування і закінчуючи торгівлею криптовалюти.

Grammarly, $1 млрд

Онлайн-сервіс для допомоги в написанні текстів англійською мовою. Grammarly у 2009 році заснували троє українців: Олексій Шевченко, Максим Литвин і Дмитро Лідер. Кілька років тому керуючий партнер AVentures Capital Євген Сисоєв оцінював Grammarly в $100 млн. З того часу кількість користувачів сервісу збільшилася в десятки разів, а сервіс виріс в оцінці до «єдинорога».

Bitfury, $1 млрд

Найбільший за межами Китаю промисловий майнер і розробник програмного забезпечення для роботи з блокчейном «біткоїнів». Компанію заснували українець Валерій Небесний і латиш Валерій Вавилов. Їм довелося закласти квартири та позичати гроші у друзів.

GitLab, $2,7 млрд

Це хмарний сервіс для програмістів. Там компанія може зберігати програмний код, щоб команда спільно над ним працювала. Її заснував українець Дмитро Запорожець з голландським партнером. GitLab стала першою компанією вартістю понад мільярд, до заснування якої причетний українець. Сервіс створювали як аналог менш зручного і застарілого GitHub.

Крім того, в списку є британська онлайн-служба грошових переказів Transferwise, яку оцінюють в $5 млрд. Один з офісів розробки компанії знаходиться в Черкасах.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu