Бізнес, Книги, Продуктивність, Стартапи

Десять книг з тайм-менеджменту, які вчать добиватися свого

16 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Як домагатися реальних результатів у бізнесі та житті? Як упорядкувати свій день, бути більш ефективними і продуктивнішим? Редакція MC.today вибрала 10 книг з тайм-менеджменту, які допоможуть стати ефективніше, позбутися від стресу, знайти баланс між роботою та особистим життям і вийти на новий рівень розвитку.

1. Девід Аллен «Як привести справи в порядок»

Найцінніший ресурс – час. Невміння ним управляти часто призводить до складнощів у особистому житті і роботі.

Десять книг з тайм-менеджменту, які вчать добиватися свого - startups, produktyvnist, knygy, businessДесять книг з тайм-менеджменту, які вчать добиватися свого - startups, produktyvnist, knygy, business

Девіду Аллену вдалося розповісти про кращі технологіях управління особистим часом простою і доступною мовою. Автор дає практичні поради, як досягати цілей і не вигоріти, як не витрачати при цьому нерви і енергію.

2. Стівен Кові «Головна увага головним речам»

Знаменита сторінка, розбита на чотири колонки за принципом «важливо – неважливо, терміново – нетерміново» стала популярною завдяки цій книзі і книгам Гліба Архангельського, про який ми скажемо в наступному пункті. Виявляється, перегини в плануванні виникають якраз через те, що люди не можуть правильно розставляти пріоритети. Саме тому і варто прочитати цю книгу.

3. Гліб Архангельський – серія книг «Організація часу», «Тайм-драйв», «Формула часу»

Написано просто, зрозуміло, дохідливо та з гумором. Автор переносить багато принципів тайм-менеджменту на слов’янський менталітет, говорить про лінь, про улюблений принцип «авось».

Саме від Гліба Архангельського ми дізналися, що не можна не можна з’їсти слона цілим, і навіщо їсти жаб (звичайно, не буквально) і що таке «календарик-пінарік». Ці поняття подані яскраво, помітно й тому запам’ятовуються.

4. Брайан Трейсі «З’їжте жабу! 21 спосіб навчитися встигати»

Справедливості заради відзначимо – Гліб Архангельський все-таки не придумав образ «жаби», доніс його до людей. Це поняття прийшло в тайм-менеджмент від Брайана Трейсі. У двох словах – кожен день позбавляйтеся від завдання, навіть неприємного, яка не дає вам спокою. Не відкладайте, і скоро жаб в вашому щоденнику буде мало і жити стане простіше.

5. Тімоті Ферріс «Як працювати по 4 години на тиждень і при цьому не стирчати в офісі “від дзвінка до дзвінка”, жити де завгодно і багатіти»

«Заразилися» синдромом відкладання (ще він називається прокрастинація)? Вивчіть методики, які, на думку автора, допоможуть:

  • перестати відкладати;
  • отримувати бажане тут і зараз;
  • більше заробляти;
  • відмовитися від «офісної кабали»;
  • подорожувати;
  • займатися улюбленою справою;
  • делегувати завдання;
  • жити щасливо і в своє задоволення.

Ставитися до деяких порад потрібно вдумливо і по-філософськи, але думки, про які пише автор, варто обміркувати.

6. Алан Лакейн «Мистецтво встигати»

Хочете прожити цікаве, яскраве життя? У своїй книзі Алан Лакейн описує «хвороби» сучасного суспільства і пропонує методики їх «лікування». Поради автора безпечні для здоров’я. Але краще приймати їх дозовано і поступово.

7. Реджина Лідс «Повний порядок. Потижневий план боротьби з хаосом на роботі, вдома і в голові »

Нерозв’язних проблем немає, вважає автор.

Основний інструмент боротьби з безладом в житті – правильна розстановка пріоритетів і грамотне управління часом. У книзі Реджина Лідс представила особистий покроковий план, який допоміг їй змінитися і досягти бажаного.

8. Нейл Фіоре «Легкий спосіб перестати відкладати справи на потім»

Чому люди відкладають? Через лінь? Ні. Вони втрачають мотивацію і впевненість в собі, втомлюються від постійних «ти повинен». Коли людина «видихається» і не бачить перспектив, вона вмикає в собі «прокрастинатора».
Автор книги Нейл Фіоре розповідає, як повірити в свої сили, змінити фокус і почати жити повним життям.

9. Лі Кокерелл «Магія тайм-менеджменту. Як все встигати і жити собі на втіху »

Шукаєте чарівну таблетку для вирішення проблем? Її немає. Але є крута і ефективна книга, яка розповідає про те, як налагодити своє життя, навести порядок в голові, навчитися ставити пріоритети і крок за кроком досягати цілей.

10. Джон Вон Ейкен «Можливо все»

Ця надихаюча і корисна книга передає досвід багатьох успішних людей. «Хочете досягати поставлених цілей? Хочете навчитися керувати часом? Хочете жити краще? Дерзайте!» – ось такий у книги посил. Варто почитати, щоб мотивувати себе. Причому тут тайм-менеджмент? Не дивіться на назву – тут не йдеться загальними словами про «успішний успіху». Все чітко і по поличках: як правильно складати перелік завдань, як розробити до кожної з них конкретні дії для досягнення конкретних і вимірних цілей.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu