Інвестиції, Новини, Стартапи

Українським Data-стартапам роздадуть 3,5 млн грн. Прийом заявок стартував

16 Лютого, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Стартував четвертий найбільший конкурс в області відкритих даних Open Data Challenge . Загальний призовий фонд складе 3,5 млн грн. Прийом заявок вже відкритий і триватиме до 25 березня 2020 року.

Що таке Open Data Challenge

Конкурс покликаний популяризувати розробку сервісів і продуктів, які сприятимуть боротьбі з корупцією і мають значне суспільне значення та бізнес-потенціал.

Це четвертий за рахунком конкурс – Open Data Challenge вперше стартував в Україні 2017 року. Всього за час існування конкурсу, з 2017 по 2019 роки, було подано 500 + проектів, 40 команд пройшли інкубацію, 14 переможців отримали сумарно 6,5 млн грн і успішно продовжують розвиток своїх проектів.

Четвертий набір стане останнім і наймасштабнішим в циклі Open Data Challenge з моменту його заснування в 2017 році. Цього разу, крім основного призового фонду, для стартапів підготували спеціальну номінацію «Антикорупційний проект» з призом за проект з найбільшим антикорупційним впливом.

Також буде суперприз для фіналістів минулих років конкурсу, які продовжують розвивати свої проекти. Суму 1,5 грн отримає той проект, який представить розробку нової функціональності продукту з найбільшим антикорупційним впливом.

Хто може брати участь

До участі запрошують розробників, підприємців, громадських активістів та інших прихильників відкритих даних, у яких є ідея, прототип або готове рішення для вирішення проблем в будь-якій сфері: будівництва, агросектора, інфраструктури, юриспруденції, захисту навколишнього середовища, бізнесу і т.д.

Відбір проходить в кілька етапів, включаючи прийом заявок, інтерв’ю з кандидатами, чотиримісячну інкубаційну програму і визначення переможців, які розділять між собою 3,5 млн грн на розвиток проектів.

Хто фінансує

Конкурс проходить в рамках проекту міжнародної технічної допомоги USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність в державному управлінні та послуги/TAPAS» за підтримки Міністерства цифроврї трансформації України.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu