Новини

Lego стала найбільш шанованою компанією в світі. Google і Apple не увійшли в топ-10

03 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Рейтинг найбільш шанованих компаній світу четвертий рік поспіль очолює Lego. На другому місці – Disney. Обидві корпорації потрапляють в топ-10 щорічно з 2011 року. Укладачі дізналися у споживачів, як вони ставляться до гігантів і наскільки високо оцінюють їхню корпоративну відповідальність.

Інститут репутації провів дослідження Global RepTrak, для якого опитав 80 тис. чоловік з 15 країн, повідомляє CNBC. Лідером рейтингу в четвертий раз поспіль стала Lego, набравши 78,9 балів з 100 можливих. За нею йдуть Disney (78,1), Rolex, Ferrari, Microsoft, Levi Strauss, Netflix, Adidas, Bosch і Intel.

Місце в списку залежало від роботи компаній в сфері інновацій, інвестицій в навчання персоналу і уваги до якості продуктів. Особливо експертів цікавило те, як споживачі сприймають бренди, включаючи їх продукти, менеджмент, лідерів, фінансові показники і соціальний внесок.

«Lego і Disney докладають усіх зусиль для інновацій і здатні з року в рік адаптуватися і розширювати асортимент продуктів», – говорить директор з маркетингу Інституту репутації Айседора Леві.

Вона вважає, що запуск Disney стрімінгового сервісу і запланований на 20-30 рік перехід Lego на матеріали для конструкторів на рослинній основі для подальшої переробки – це приклади того, як бізнес задовольняє запити споживачів.

У топ-10 рейтингу не потрапили Google і Apple, які займали перше і друге місця відповідно в 2011 році. Google щорічно входила в першу десятку до 2018 року, в той час як Apple – 5 разів за останні 10 років.

«З розвитком дискусій про прозорість всередині організацій, про те, як вони ставляться до людей, з якими взаємодіють в ланцюжку поставок, про мінімальну заробітну плату <…> Обговорення умов роботи в корпораціях все змінило, і ми почали дивитися на гігантів з великою увагою» , – міркує Леві.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu