Інвестиції, Стартапи, Технології, Транспорт

Виробник безпілотників Waymo від Google залучив $2,25 млрд

03 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Розробник безпілотних автомобілів Waymo залучив $2,25 млрд, пише CNBC. Компанія була створена в якості невеликого проекту Google 11 років тому. І зараз вона все більше відділяється від материнської Alphabet.

Представники Waymo заявили, що будуть залучати кошти і далі. В якості інвесторів в минулому раунді виступили сама Alphabet, Andreessen Horowitz, AutoNation і інші великі компанії. Експерти вважають, що стороннє фінансування стимулює Waymo продовжувати розробки в сфері безпілотних автомобілів.

Однак самому сегменту безпілотників ще далеко до побудови великого бізнесу, кажуть аналітики. Зараз Waymo тестує кілька своїх розробок. Зокрема, мова йде про безпілотний мінівен та сервіс доставки. Однак в компанії визнають, що впровадження безпілотних технологій виявилося складнішим, ніж вони очікували.

Інвестори та аналітики продовжують вірити, що безпілотні автомобілі стануть повноцінними учасниками руху і завоюють симпатії покупців, пише видання. Однак це стане можливим як мінімум через кілька років. Waymo не ділиться своїми планами з розвитку бізнесу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu