Кар'єра, Лайфхак, Новини, Продуктивність

10 безкоштовних розширень Chrome для всіх, хто хоче працювати швидше та ефективніше

04 Листопада, 2020

Тайм-менеджмент, натхнення і котики

Багато з нас в роботі використовують інтернет. Це зручно, проте часом дуже відволікає. На щастя, є багато простих інструментів, які дозволяють працювати більш продуктивно та ефективно. Видання «Цех» зробило добірку з найкращих розширень для Google Chrome, а ми ділимося з вами. Розширення допоможуть вам розібратися з тайм-менеджментом, менше відволікатися на рекламу і не забувати відпочивати.

Clipboard History Pro

Як часто ви стикаєтеся з такою ситуацією: ви захоплено працюєте, копіюєте потрібні рядки, щоб, наприклад, вставити у звіт або презентацію, ненадовго відволікаєтесь на інші завдання, а повернувшись до основної справи розумієте, що виділені фрази вже давно зникли, а ви скопіювали щось нове. Сайт, на якому ви шукали початкову інформацію загубився в нескінченних вкладках, а в історії браузера все заповнено іншими джерелами. Доводиться витрачати зайвий час на додатковий пошук. Цього можна спокійно уникнути завдяки Clipboard History Pro – це розширення, яке автоматично зберігає все, що ви скопіювали. Ви заощадите собі час і збережете нерви.

Momentum

Щоб працювати продуктивно, ми повинні оточити себе комфортом. Momentum – це розширення, завдяки якому ви зможете додати будь-які мотиваційні цитати або нагадування для нових вкладок. На тлі вибраних фраз – заспокійлива і медитативна фотографія, яка змінюється щодня. Після важкого робочого дня буде особливо приємно відкрити нову вкладку і побачити щось гарне.

The Great Suspender

Як часто під час роботи ви відкриваєте по двадцять-тридцять сайтів, а потім не можете в них зорієнтуватися? The Great Suspender – розширення, яке автоматично закриває неактивні вкладки по заданих вами часовим параметрам. Це дозволяє не «засмічувати» свій браузер тим, що ви вже давно не використовуєте.

AdBlock

Реклама часто відволікає нас, навіть коли ми цього не помічаємо. Цікаві банери з цікавим курсом або новим серіалом за пару секунд можуть легко перехопити нашу увагу. Все це призводить до втрачених грошей (згадайте карантинні імпульсивні покупки) і часу. Один з найпопулярніших і простих блокувальників реклами – AdBlock. Якщо є бажання, банери можна замінити кумедними фотографіями з кошенятами або цуценятами.

Clockify Time Tracker

Clockify Time Tracker – розширення для всіх, хто любить чітко розуміти, на що витрачає час. Воно дозволяє запускати таймер при початку проєкту і фіксувати, скільки ви їм займаєтеся. За підсумками дня або тижня у вас з’явиться можливість проаналізувати, наскільки ефективний ваш тайм-менеджмент. Це розширення особливо сподобається всім, хто любить техніку помодоро.

Forest

Forest – це популярний додаток і розширення для всіх, хто любить працювати інтервалами, але не витримує звичайний і нудний помодоро-таймер. Тут ви не просто працюєте над своїм завданням, а й паралельно «садите» дерева – виростають вони, зрозуміло, тільки якщо ви не відволікаєтесь і не перериваєте свою сесію продуктивності.

Screencastify

Під час віддаленої роботи багато людей зіткнулися з технічними складнощами – в офісі можна було швидко піти в IT-відділ або запитати у більш досвідченого колеги, чому внутрішній портал компанії не дає вам доступ до сторінки або документа. Але сприймати такі поради через текст набагато складніше: розширення Screencastify дозволяє швидко записати на відео все, що відбувається на вашому екрані. Замість того, щоб витрачати дорогоцінний час на розписування детальних інструкцій колезі, покажіть все на практиці. У вас це займе не більше пари хвилин, а людині буде набагато простіше сприймати інформацію.

Diigo Web Collector

Diigo Web Collector – це ідеальне розширення для всіх, хто любить не просто зберігати цитати для майбутнього використання, а й повноцінно коментувати та обговорювати разом з колегами матеріал. Воно дозволяє робити скріншоти та позначки до них, виділяти ключові моменти в тому, що ви читаєте, а також зручно організовувати все, що ви знайшли.

Noisli

Працюєте з дому і не в змозі зосередитися через сусіда з дрилем? Або колеги по офісу не перестають базікати вже кілька годин? Ви можете звернутися до нашої добірки з ідеальними звуками для продуктивної роботи або ж встановити розширення Noisli. У ньому є багато підбірок  з заспокійливою музикою для концентрації. Noisli також можна використовувати після робочого дня, щоб «перезавантажитися» і розслабитися.

StayFocusd

Іноді все, що нам потрібно – це нагадування, що пора повернутися до роботи. StayFocusd – це розширення, яке підказує, що відпочинок закінчився і настав час взятися за справи. Завдяки йому ви можете ставити тимчасові обмеження на окремі сайти – після того, як ви витратите свою денну норму, вони будуть блокуватися. Якщо ви раптом захочете імпульсивно видалити фейсбук з «чорного листа», щоб посидіти там ще, розширення не дозволить вам цього зробити.

 

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu