Гаджети, Новини, Стартапи, Технології

Стартап зробив версію Android, яку можна поставити на iPhone

06 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Стартап, що працює в сфері кібербезпеки, Corellium представив Project Sandcastle. Це перша успішна спроба запустити операційну систему Android на iPhone. На думку експертів, Apple може подати в суд на Corellium.

«Android для iPhone дає вам можливість використовувати іншу операційну систему на одному й тому ж смартфоні», – йдеться на сайті проекту. Android працює тільки на iPhone 7, iPhone 7 Plus та iPod Touch. Автор Sandcastle – співзасновник Corellium Девід Ван. Близько 10 років тому розробник вперше спробував запустити Android на iPhone, проект називався iDroid, повідомляє Vice.

Поточна версія Android для iPhone має обмежений функціонал: вона не підтримує Bluetooth, камеру, аудіовхід і працює тільки по WiFi. Крім того, користувачі не можуть встановлювати нові додатки з магазину Google Play.

Проте, запуск Android на iPhone вражає, так як для цього потрібно джейлбрейк, відзначає видання. Джелбейк –  операція, яка офіційно не підтримується Apple, вона дозволяє отримати доступ до файлової системи ряду моделей iPhone, iPod, iPad Apple TV і Apple Watch.

Реліз Android для iPhone може посилити існуючу юридичну напруженість між Corellium і Apple, вважають експерти. У 2019 Apple подала в суд на стартап, коли він розробив віртуалізацію iOS, Android і Linux на ARM. Apple заявила, що Correllium порушує Закон про авторське право в цифрову епоху (DMCA).

Стартап кібербезпеки позиціонує свої експерименти як «інструменти дослідження для тих, хто намагається знайти уразливості в системі безпеки і інші недоліки програмного забезпечення Apple».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu