Новини, Стартапи, Технології

10 найбільш інноваційних компаній у сфері штучного інтелекту 2020 року – версія Fast Company

10 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Журнал Fast Company представив рейтинг 10 найбільш інноваційних AI-компаній. Вони застосовують технологію штучного інтелекту в різних сферах – від обробки замовлень їжі і запобігання протікання води до лікування інсультів.

Graphcore

Компанія розробляє прискорювачі для AI і машинного навчання. Один з них – процесор AI Chip для «штучного інтелекту з нуля». Він містить повну модель машинного навчання всередині себе.

Persado

Persado застосовує AI і big data для email-маркетингу. Алгоритми компанії використовують дані про те, як анонімні користувачі реагують на електронні листи. У 2019 Persado підписала п’ятирічний контракт з JPMorgan Chase.

LivePerson

Компанія займається розробкою ПЗ для діалогово] комерції та AI. LivePerson направляє клієнтські запити кращому агентові, в цей час навчаючись, щоб стати точнішим. Стартап працює над різними видами комунікації між бізнесом та споживачами – від чату до Alexa.

За даними LivePerson, завдяки їй агенти стали вдвічі ефективнішими, а продажі зросли на 20% в порівнянні з голосовими взаємодіями.

Viz.ai

Після інсульту пацієнт може залишатися у відділенні швидкої допомоги кілька годин, перш ніж йому призначать лікування. Viz.ai аналізує комп’ютерну томографію, а потім складає план терапії, де вказані відповідні лікарні, процедури і лікарі. За даними Viz.ai, в 2019 році клієнтська база компанії зросла більш ніж на 1600%.

Nvidia

Програма GauGAN від Nvidia за допомогою глибокого навчання перетворює текстові описи або начерки в фотореалістичні зображення високої якості. Як зазначає Nvidia, кіностудії та компанії, що займаються відеоіграми, використовують GauGAN для створення прототипів ідей і швидкої зміни цифрових декорацій. Вчені можуть застосовувати програму при розробці віртуальних світів для навчання безпілотних автомобілів.

Hive

Алгоритми Hive дозволяють маркетологам знаходити релевантний для них контент. Наприклад, це може бути реклама автомобіля після сцени погоні у фільмі, який показують по телебаченню. Платформа Mensio від Hive надає рекламодавцям інформацію про 20 млн домогосподарств, щоб вони мали актуальні дані про свою цільову аудиторію.

Syntiant

Syntiant створює малопотужні процесори для запуску алгоритмів AI. Ці мікросхеми ідеально підходять для впровадження на гаджети більш досконалих алгоритмів, особливо голосових помічників. У 2019 Syntiant залучила $30 млн від Amazon, Microsoft, Motorola і Intel Capital.

Wint

Wint розробляє ПО, яке допомагає запобігти витоку води. За даними компанії, в комерційній нерухомості більше 25% води витрачається даремно, причому часто це відбувається через витоки.

Інструмент Wint на основі AI знаходить аномалії водокористування. Потім керуючі будівельними майданчиками та комерційними об’єктами можуть відключити воду до того, як лопнуть труби. У 2019 виручка компанії виросла на 400%.

Interactions

Interactions використовує штучний інтелект для прийому і точного складання замовлень їжі через онлайн-сервіси та по телефону. Компанія вже опрацювала понад 3 млн замовлень.

Kasisto

Kasisto створює цифрових помічників з особистих фінансів. Технологією компанії KAI користуються банки та інші фінансові установи. Майже 18 млн людей мають доступ до KAI через мобільні, онлайн і голосові канали.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu