Бізнес, Новини, Студенту

Мільярдер Марк Кьюбан розповів, як би він почав з нуля сьогодні

17 Березня, 2020

Зараз статок підприємця Марка Кьюбана $4 млрд. Його запитали, що б він зробив, якби завтра виявилось, що в нього вже немає активів. Кьюбан відповів, що побудував би з нуля новий бізнес навколо штучного інтелекту, пише Inc.com.

У подкасті HoopsHype у Кьюбана запитали , що б він зробив, щоб розбагатіти, якби замість мільярдів у нього була тільки звичайна робота і ті знання, якими він володіє зараз. Кьюбан відповів, що він запустив би бізнес в сфері штучного інтелекту.

Мільярдер Марк Кьюбан розповів, як би він почав з нуля сьогодні - studentu, news, businessМільярдер Марк Кьюбан розповів, як би він почав з нуля сьогодні - studentu, news, business

Влаштувався б барменом

Насамперед Кьюбан звільнився б зі звичайною 8-годинної роботи і влаштувався барменом. Ця робота давала б йому достатньо грошей на життя, а світлий час доби залишалося б вільним для запуску нового бізнесу.

Став би експертом в області голосових помічників

Зібравши грошей на роботі барменом, Кьюбан заснував б компанію. Вона б займалася встановленням та обслуговуванням голосових помічників, за аналогією з існуючими сервісами установки і обслуговування кабельного телебачення.

«На цьому можна заробляти від $25 до $50 за годину. З одного боку, цьому не важко вчитися, з іншого – більшість людей цього просто не роблять », – пояснив Кьюбана.

Дізнався б все що можливо про штучний інтелект

Наступним кроком Кьюбан почав би з вивчення штучного інтелекту. Через те, що AI – складна технологія, світ почав розділятися на тих, хто зміг її освоїти, і тих, хто не зміг.

«Це не просто цікавий напрямок. Це дуже важливий напрямок, значення якого скоро буде колосальним », – вважає Кьюбан.

Допоміг би малому бізнесу використовувати AI

У малого бізнесу поки немає ні розуміння значущості AI, ні коштів на його впровадження. При цьому, Кьюбан впевнений, що компанії, які не почнуть використовувати AI найближчим часом, залишаться позаду. Він бачить в цьому можливість заробити великі гроші.

Дізнавшись все, що можливо про штучний інтелект, Кьюбан спробував би допомогти малим підприємствам опанувати такими технологіями. Це стало б його другим бізнесом.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu