Гроші, Діти, Новини, Технології

Revolut запустив Фінтех-сервіс для дітей

19 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Британська Фінтех-компанія з українським корінням Revolut дозволить дітям з 7 до 17 років користуватися своїм додатком. Вони зможуть завести рахунок і отримати банківську карту. Новий продукт отримає назву Revolut Junior, повідомляє CNBC.

Рахунки будуть доступні батькам або законним опікунам, щоб вони могли контролювати витрати дітей з власного додатка Revolut. Батьки будуть отримувати повідомлення кожного разу, коли дитина витрачає гроші, і зможуть налаштувати параметри безпеки, наприклад, заборонити покупки в інтернеті.

Менеджер продукту Revolut Junior Орельєн Гишар сказав , що головна місія програми – навчити дітей керувати своїми грошима безпечним способом.

 «Розмови про гроші зазвичай починаються вдома. Ми вважаємо, що ці навички здобуваються поступово, завдяки досвіду і з допомогою батьків і опікунів. Revolut Junior буде з дітьми до 18 років. До цього часу вони навчаться свідомо ставитися до грошей », – додав він.

Цифровий банк Monzo, британський конкурент Revolut, вже дозволив заводити банківські рахунки підліткам, якщо їм виповнилося 16 років.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu